13 червня
Завантажити ще

У Національній опері покажуть балет «Коппелія» за участі студентів Катерини Кухар

У Національній опері покажуть балет «Коппелія» за участі студентів Катерини Кухар

На сцені Національної опери України 4 червня покажуть легендарний балет «Коппелія» за новелою Ернеста Амадея Гофмана «Пісочна людина». 

Виставу створив український балетмейстер Анатолій Шекера за редакцією заслуженого артиста України Ярослава Ткачука. Головну чоловічу роль Коппеліуса виконає соліст Національної опери Руслан Авраменко, усі інші - учні та студенти Київського державного фахового хореографічного коледжу, який з 2020 року очолює балерина Катерина Кухар. 

Вперше балет "Коппелія" поставили у 1870 році в Парижі. Музику до постановки створив французький композитор Лео Деліб. В основі цієї вистави – історія кохання з любовним трикутником, ревнощами та інтригами. Головний герой легковажний Франц закоханий у селянку Сванільду, але водночас він задивляється й на інших гарненьких дівчат. Одного дня йому затьмарює розум неймовірної краси незнайомка Коппелія, яку він бачив лише у вікні. За іронією долі Коппелія виявляється механічною лялькою, яку створив винахідливий майстер Коппеліус. Така життєва метафора.  

Сванільда: Злата Лосєва

Коппеліус: Руслан Авраменко, соліст Національної опери України

Франц: Валерій Хованов

Музика: Лео Деліб (вистава виконується під фонограму)

Хореографія: Анаталія Шекери за редакцією Ярослава Ткачука

Лібрето: за мотивами новели Е. Гофмана

 

 

Новини по темі: Катерина Кухар Балет