Завантажити ще

Блогер та продюсер Євген Таллер став ведучим шоу Нового каналу "Неймовірні дуети"

Блогер та продюсер Євген Таллер став ведучим шоу Нового каналу
Фото: прес-служба Нового каналу

Блогер та продюсер Євген Таллер став новим ведучим талант-шоу Нового каналу "Неймовірні дуети", в якому молоді виконавці зможуть заспівати дуетом із кумиром на великій сцені. Інфлюенсер супроводжуватиме учасників та їхніх зіркових тренерів на всіх етапах проєкту. Про це повідомляється на офіційному сайті мовника.

З Новим каналом Таллера пов'язує більш ніж 10-річна історія. За словами блогера, за часів навчання в університеті він із друзями знімав пробні проєкти, приходив на різні телеканали та просив, щоб їх взяли в ефір. Через деякий час Женя прийшов працювати гостьовим редактором у програму Нового каналу "Зірки під гіпнозом", а потім йому запропонували спробувати себе у ролі сценариста.

– Потім була робота над проєктом «Хто проти блондинок?», після чого доріжки із Новим каналом трохи розійшлися. Я почав більше вкладати сил у YouTube та діджитал, а потім – у блогерство. Близько чотирьох-п'яти років по тому Friends Production, з якими ми зараз реалізуємо проєкт «Неймовірні дуети» для Нового каналу, запросили мене вести шоу "Зірки, чуйки & Hallywood". Словом, я маю досвід роботи в кадрі, – уточнив блогер. – І ось зараз стежка знову повернула у напрямі роботи на телебаченні. Відверто кажучи, якби не Новий, то з великою часткою ймовірності я б не погодився. До того ж "Неймовірні дуети" – дуже цікавий формат. Більшість із нас виросла на проєктах, у яких молоді артисти виявляли себе. Вірю, що "Неймовірні дуети" зможе подарувати нам нові імена на українській музичній сцені.

"Неймовірні дуети" – це музичне талант-шоу, для якого шукають передусім авторів та виконавців власних пісень, адже вони є провідниками ідей. Щотижня з тисяч охочих зіркові коучі відбиратимуть двох найкращих під час онлайн-кастингу, після чого запросять їх до Києва, щоб підготувати до фіналу. Зокрема, допоможуть із вибором пісні, образів, постановкою номера тощо. Долю учасників вирішуватимуть зіркові наставники інших епізодів. Одним з перших коучів проєкту стане співачка KOLA. Прем'єра шоу відбудеться на Новому каналі вже восени цього року. Переможця "Неймовірних дуетів" оберуть у суперфіналі наживо. 

Євгену Таллеру 30 років. Він блогер, сценарист, ресторатор, засновник агентства WhyNot? Enot та продюсер фільму "Любов і блогери". На його профіль в Instagram підписано понад 322 тисячі користувачів.

Талер супроводжуватиме учасників та їхніх зіркових тренерів на всіх етапах нового проекту Фото: прес-служба Нового каналу

Талер супроводжуватиме учасників та їхніх зіркових тренерів на всіх етапах нового проекту Фото: прес-служба Нового каналу