Завантажити ще

Лілія Ребрик розповіла, як поява третьої дочки вплинула на їхній шлюб із чоловіком

Лілія Ребрик розповіла, як поява третьої дочки вплинула на їхній шлюб із чоловіком
Фото: Фото: особистий архів Лілії Ребрик

Телеведуча та актриса Лілія Ребрик зізналася, як змінилися її стосунки з чоловіком після народження третьої доньки. В інтерв'ю Коротко про Ребрик розповіла, що в парі вони підтримують одне одного і не сваряться. При цьому закохані намагаються знаходитися час, щоб побути вдвох, однак, коли троє дітей і велика відповідальність, це зробити не так легко.

- Я не хочу поливати медом наші стосунки, але вони у нас дійсно справжні, класні і потужні: один подумав, другий вже зробив. Ми реально не сваримося, не знаю, як нам в житті так пощастило. У мене на це не вистачає ні сил, ні енергії. Ми розуміємо, коли нам треба помовчати або коли ми хочемо поговорити. Ми увесь час прагнемо побути вдвох. Ясно, коли троє дітей, то побути вдвох – це ще той квест. Ми вже жартуємо, що скоро почнемо грати в хованки, і треба знаходити собі таку лазівку, щоб діти шукали якомога довше, - розповіла Лілія.

Ребрик додала, що після народження ще однієї дитини їхні стосунки з чоловіком стали ще міцнішими. Щоб усе встигати, вони із чоловіком розподіляють обов'язки.

- Стосунки стали ще міцнішими, бо ти розумієш, що треба багато уваги приділяти і одне одному, і дітям. Увечері, коли треба всіх помити, нагодувати, вкласти спати, то ми ділимося, хто з ким, хто як. Дуже важливо розподіляти обов'язки, це дуже потужна підтримка одне одного., - уточнила знаменитість. - Наша родина – це команда. І для нас командна робота дуже важлива: підтримати, зробити, допомогти, розподілити, хто що робить, щоб це було максимально оперативно. З'явився час - сісти чаю випити, обійнятися, поговорити.

Ребрик втретє стала мамою у березні 2024 року. У зірки та її чоловіка Андрія Дикого народилася дочка, яку назвали Аделіною. У пари також є дочки 11-річна Діана та 5-річна Поліна.

Новини по темі: діти зірок Лілія Ребрик