24 липня
Завантажити ще

Обличчя Prada Христина Пономар оголосила про завершення модельної кар'єри

Обличчя Prada Христина Пономар оголосила про завершення модельної кар'єри
Фото: instagram.com/kristyponomar

Українка Христина Пономар оголосила про завершення модельної кар'єри після восьми років роботи. У відео на YouTube дівчина пояснила, що ухвалила це рішення, оскільки втратила інтерес до моделінгу й у неї змінилися пріоритети у житті.

– Коли був Fashion week (Тиждень моди. – Авт.) восени, я відчула, що просто не виводжу. Я була у Нью-Йорку, у Лондоні, Мілані, прилетіла до Парижа. І в якийсь момент зрозуміла, що це вже четверте місто, де я просто не виводжу морально, фізично, взагалі ніяк. Тому що до цього я завжди розуміла, що мені погано, але переконувала себе: гаразд, я зараз просто попрацюю, займу себе чимось, і в мене все буде супер. Чому я себе накручую? Там люди вмирають, а я сиджу в Парижі й мені погано... - уточнила манекенниця.

За словами Христини, якийсь період вона жила у переддепресивному стані, що дуже позначалося на роботі.

- Я дуже сильно себе заганяла, що не маю права страждати, якщо я сиджу в безпеці, зі мною нічого не відбувається, я повинна заробляти гроші, а не сидіти і плакати. Через те, що я якось закупорила у собі ці негативні емоції, у якийсь момент моя психіка просто не витримала. Я впала в якийсь переддепресивний стан, який діагностував мій психотерапевт. Ще до депресії не дійшло, але я мала максимальну апатію, мені нічого не хотілося... Не хотілося їсти, спати. Французькі агенції мені приносили протеїнові йогурти і просили мене хоча б їх випити, тому що я почала стрімко худнути, не виконувала роботу. Якогось дня на Fashion week просто не прийшла на показ, бо я просто його проспала. Я вимкнула телефон і принципово нікуди не пішла. Такого ніколи не було у моєму житті. Тоді я зрозуміла, що мені потрібна допомога.

Пономар планує завершити модельну кар'єру в Китаї, де вісім років тому розпочинала свій шлях у сфері моделінгу.

- У принципі все було супер, але я зрозуміла, що більше так не можу. Якоїсь миті зі своїм психотерапевтом я сіла і почала аналізувати, що відбувається. Я зрозуміла, що втратила інтерес до своєї роботи. Я зрозуміла, що у моїй голові був якийсь ліміт, але ніколи не було амбіцій стати топмоделлю рівня Наомі Кемпбелл. Я казала, що вони в мене є, але я цього не відчувала. Я знала, що для того, щоб досягти такого рівня, мені ще років 10 доведеться працювати, а я більше не хочу. Я зрозуміла, що в мене інші пріоритети: я хочу сім'ю, я хочу дітей, я хочу розвиватися в інших сферах життя, а не лише досягати того, що мені не приносить задоволення, - підсумувала модель.

Христину Пономар на вулиці помітив директор агентства Intermodels, коли їй було 15. Після школи дівчина рік навчалася в університеті Бориса Грінченка, проте пішла з вузу через роботу. За словами дівчини, велику роль у її кар'єрі відіграла стрижка – Христина коротко підстриглася, і на неї звернули увагу світові бренди.

Восени 2021 року вона відкрила показ Prada на Тижні моди у Мілані. Брала участь у показах Givenchy, Lanvin, Valentino, Raf Simons, Acne Studios, Saint Laurent. У грудні цього року прикрасила обкладинку українського журналу ELLE. Дівчина брала участь у рекламних кампаніях Armani Exchange та Dolce&Gabbana, показах брендів UNDERCOVER та SACAI. В Інстаграмі у Крісті понад 47 тисяч підписників, а в TikTok – понад 493 тисячі.