Завантажити ще

Джамала народила третього сина і назвала ім'я малюка

Джамала народила третього сина і назвала ім'я малюка
Фото: instagram.com/jamalajaaa

Відома українська співачка Джамала стала мамою третьої дитини. В артистки та її чоловіка Сеїт-Бекіра Сулейманова народився хлопчик. Про це  співачка написала на своїй сторінці в Instagram.

Виконавиця також опублікувала перше фото немовляти, на якому видно маленькі ніжки новонародженого. Згідно з дописом Джамали, пологи пройшли 24 травня.

- Мій третій маленький принц! Я для тебе буду тінню у спекотний день, у холод стану домом, я тебе зігрію сонцем, світлим променем, вогнем. Люблю, – написала під кадром зіркова матуся. 

Вона також повідомила, що назвала сина Алімом. Співачка, яка виступала на сцені до останніх днів вагітності, подякувала синові за те що дав їй можливість виконати все заплановане.

- Такий чемний хлопчик. Дав мамі виступити з оркестром, бо мама обіцяла і не могла підвести, прийняти нагороду, сказати промову, доїхати додому, ну а тоді вже можна в пологовий, – наголосила артистка.

У коментарях українські зірки та шанувальники знаменитості вже привітали багатодітну матусю.  

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Jamala (@jamalajaaa)

Джамала повідомила про те, що чекає на третю дитину, у лютому. Разом із чоловіком Сеїт-Бекіром Сулеймановим вони також виховують синів Еміра-Рахмана (народився 27 березня 2018 року) та Селіма-Гірая (19 червня 2020 року).

Новини по темі: Джамала діти зірок