17 червня
Завантажити ще

Дональд Трамп подасть до суду на авторів фільму "Учень" через наклеп

Дональд Трамп подасть до суду на авторів фільму
Фото: Dave Sanders-Pool/Getty Images

Колишній президент США Дональд Трамп має намір подати до суду на творців фільму The Apprentice ("Учень"), в основу якого лягла історія його життя. Представник кампанії Трампа Стівен Ченг заявив, що картина містить "відверто хибні твердження" про кар'єру та життя бізнесмена у 1980-х. Про це повідомляє Deadline.

У команді експрезидента вважають кінострічку "втручанням у вибори з боку Голлівуду". У фільмі зображені сцени зґвалтування Трампом його колишньої дружини Івани, вживання ним амфетамінів для зменшення ваги, виконання операцій з пересадки волосся та ліпосакції. Стівен Ченг вважає, що картина "не заслуговує навіть на місце у відділі DVD-дисків на розпродажі в магазині, який незабаром закриють, а його місце - у пожежі на звалищі".

– Це сміття – чиста вигадка, яка робить сенсацію з уже давно розвінчаної брехні. Як і у випадку з незаконним судом Байдена, це втручання у вибори голлівудських еліт, які знають, що президент Трамп повернеться до Білого дому та переможе їхнього кандидата, бо нічого з того, що вони робили, не спрацювало, - заявив Стівен Ченг.

Режисер "Учня" Алі Аббасі у відповідь на погрозу судом заявив, що Дональд Трамп подає позови на багатьох людей, а також запропонував провести закритий показ для бізнесмена та його команди. Аббасі також думає над тим, щоб випустити картину в прокат у США напередодні президентських виборів.

- Всі говорять про те, що він позивається до багатьох людей, але не говорять про його успіх. Я не думаю, що фільм йому не сподобається, але й не думаю, що він йому сподобається. Гадаю, він його здивує, розумієте? І як я вже говорив раніше, я запропонував би зустрітися з ним там, де він захоче, і поговорити про контекст фільму, провести показ і поспілкуватися після нього, якщо це зацікавить когось у команді Трампа, - підкреслив режисер.

Фільм "Учень" розповідає про становлення Дональда Трампа як бізнесмена у сфері нерухомості у 1980-х, а також про його стосунки з членами родини - першою дружиною Іваною Трамп та батьком Фредом. Роль колишнього президента у картині зіграв Себастіан Стен. Світова прем'єра фільму відбулася 20 травня на Каннському кінофестивалі.

 

Новини по темі: Суд фільми Дональд Трамп