Завантажити ще

Кароліна Ашіон розповіла про втрату матері та розставання з коханим після 15 років стосунків

Кароліна Ашіон розповіла про втрату матері та розставання з коханим після 15 років стосунків
Фото: instagram.com/karolina_f_ashion

Українська телеведуча Кароліна Ашіон вперше розповіла про особисті втрати напередодні повномасштабної війни. В інтерв'ю Oboz.ua журналістка зізналася, що перед повномасштабним вторгненням РФ пережила горе та важку депресію, оскільки поховала двох близьких людей, а потім розійшлася з коханим Дмитром після 15 років стосунків.

– Повномасштабне вторгнення стало остаточною краплею, після якої я вирішила, що вже просто не можу. Спочатку втратила найкращу подругу – свою куму, за два місяці поховала маму. Розлучилася з чоловіком. Буквально наступного дня, як попрощалася з мамою. А потім, власне, розпочалася війна. І з цим усім, чесно кажучи, я просто не впоралася. Була у такій депресії, що навіть працювати не могла, – розповіла Кароліна.

У той період Ашіон виїхала до Німеччини, де працювала на одному з місцевих телеканалів. Журналістка вела щоденну програму Ukraine Update, проте близько року тому повернулася до України. Зараз Кароліна хоче втілити свою давню мрію – стати мамою.

– Зараз дівчинка маленька у мене на заставці. Я повертаюся до цієї теми час від часу, але остаточно поки що так і не визначилася. Зараз такий час, стільки дітей потребують батьків... Я думаю і про такий варіант. Але хочу мати якусь визначеність, хоча, звісно, ​​це звучить трохи безглуздо: яка стабільність у наш час? У жодному разі цю тему не відкидаю. І знаєте: кожна жінка має свій час. Я знаю, що у мене в 50 років усе почнеться, - уточнила вона.

Кароліні Ашіон 48 років. Свою телевізійну кар'єру Кароліна розпочала 2001-го року на телеканалі "М1". Також була ведучою на телеканалах "2+2", "ТЕТ", "Прямий".

Новини по темі: телеведучий