24 липня
Завантажити ще

Alyona Alyona та Jerry Heil провели першу репетицію на сцені "Євробачення" у Мальме

Alyona Alyona та Jerry Heil провели першу репетицію на сцені
Фото: eurovision.tv

Співачки Alyona Alyona та Jerry Heil, які представлять Україну на "Євробаченні-2024", прибули до шведського Мальме та провели першу репетицію на сцені. Перші кадри прогону їхнього виступу були опубліковані на офіційному сайті конкурсу.

На фото Jerry Heil постає з нарощеним довгим волоссям і в довгій пастельній сукні, а Alyona Alyona - у сірому костюмі з плащем і об'ємними рукавами. Вбрання обох також прикрашені елементами обладунків, в яких закладено сенс незламності та героїзму українського народу. За задумом режисерів, у постановці ми побачимо величезний камінь, на який підійматиметься Jerry Heil. При цьому в самому номері акцент зроблять на роботу камер і не використовуватиметься піротехніка.

– Ну що, друзі. Відбулася перша репетиція у Мальме. Я зараз у своєму номері. Мій мейк [у номері] буде розбитий, розмазаний, як і наше вбрання, як і те, що ми транслюємо. Це водночас і стійкість, і водночас – неідеальність. Тому що це все про борчині. Про борчинь, які на своїх плечах несуть цілий світ, - зазначила Jerry Heil.

"Євробачення-2024" відбудеться вже майже за тиждень у Швеції. Півфінали пройдуть 7 та 9 травня, а фінал – 11. Alyona Alyona та Jerry Heil змагатимуться за право пройти у фінал у першому шоу 7 травня, де виступлять під номером 5.

Фото
Фото
28 Квiтня08:30
Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Євробачення Україна (@suspilne.eurovision)