19 червня
Завантажити ще

Ангеліна Усанова на Miss Eco International-2024 презентувала еко-костюм на тему спалених територій

Ангеліна Усанова на Miss Eco International-2024 презентувала еко-костюм на тему спалених територій
Фото: instagram.com/usanova.life

"Міс Всесвіт України"-2023 Ангеліна Усанова на сцені конкурсу Miss Eco International-2024 у Єгипті презентувала еко-костюм-трансформер "Світ у вогні". У конкурсі за найкращий еко-костюм українка стала 2 Віце-Міс. Перемогу здобула представниця Венесуели, а 1 Віце-Міс стала конкурсантка з Нідерландів. Фінал конкурсу відбудеться у неділю, 28 квітня.

Наряд Ангелини створено з ресайкл-матеріалів та розкриває одну зі світових екологічних проблем – тему спалених територій. Його створили майстри студії Patoka Studio. Корсет сукні прикрашений пластиковими пляшками червоного та чорного кольорів, а також деталями, вирізаними з будівельних трубок. Кожна деталь окремо оброблена вогнем, щоб надати форму та вигляд мов полум'я. Спідниця, як і в національному костюмі, створена зі штор та тюлю з органзи та тафти, на яких надруковано принт із зображенням вогню. Головний убір складається з вогників і нагадує полум'я, яке розпалюється, а каміння знято з ресайкл-плаття. У костюмі приховано понад 5 метрів запринтованої тканини, яка при виході на сцену створює ефект виверження потоків вулканічної лави.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Angelina Usanova (@usanova.life)

До участі у конкурсі допустили й учасницю із Росії. Країну-агресора на Miss Eco International представляє 19-річна студентка із Москви Веста Офтіна. У рамках конкурсу на найкращий еко-костюм дівчина презентувала чорну сукню з матеріалу, що нагадує поліетилен.

Фото: скріншот відео Miss Eco International

Фото: скріншот відео Miss Eco International