17 травня
Завантажити ще

Кейт Міддлтон отримала новий титул від короля Чарльза III

Кейт Міддлтон отримала новий титул від короля Чарльза III
Фото: Chris Jackson/Getty Images

Король Великобританії Чарльз III надав принцесі Уельській Кейт Міддлтон новий королівський титул. На знак визнання її відданості державній службі монарх призначив невістку королівським представником Ордену кавалерів пошани. Про це повідомляє ENews.

Міддлтон стала першим членом королівської сім'ї, який отримав цей титул. Орден кавалерів пошани заснував у 1917 році Георг V для позначення досягнень у державній службі, успіхів у мистецтві, медицині та науці. У грудні 2022 року за рішенням короля дружина принца Вільяма також отримала титул почесного полковника Ірландської гвардії.

Кейт не єдина із сім'ї, хто удостоївся нового почесного звання. Дружина короля Камілла здобула титул Великого магістра і гранд-дами Великого хреста найвидатнішого ордена Британської імперії, а майбутній спадкоємець престолу принц Вільям - титул Великого магістра Почесного ордена Бата, який раніше належав самому Чарльзу.

На даний момент принцеса Уельська відійшла від виконання королівських повноважень і майже не з'явиться на публіці через лікування онкології. Наприкінці березня Кейт Міддлтон записала відеозвернення, в якому повідомила, що у неї виявили рак після операції на черевній порожнині. Наразі вона проходить відновлення перед початком подальшого етапа лікування. Кейт підкреслила, що не виходила на зв'язок, оскільки їм із принцом Вільямом потрібен час, щоб пояснити дітям, що вона поступово одужує і що з нею все буде добре.