Завантажити ще

Зірка "Дільничного з ДВРЗ" Гладкий розповів про розставання з коханою після 5 років стосунків

Зірка
Фото: instagram.com/vova_gladki

Зірка серіалу "Дільничний з ДВРЗ" Володимир Гладкий розстався з коханою Джулією після п'яти років стосунків. За словами артиста, причиною розриву стали різні погляди на життя та відстань. Володимир живе в Україні, а його ексобраниця - в США. Про це Володимир розповів в інтерв'ю Коротко про.

- Моя колишня дівчина поїхала до США. По суті, відстань та час зруйнували наші стосунки. Але найголовніше – це бачення свого життя. Вона хоче жити в Америці, а я – в Україні, – уточнив актор.

Гладкий додав, що не готовий залишити країну, а також професію, цінність якої усвідомив після початку повномасштабної війни.

- Я це сказав до того, що ніколи зі своєї країни не поїду. Намагатимуся допомагати, чим зможу. До речі, раніше ніколи не думав, що моя професія має величезну цінність. Коли ми возили гуманітарку до Херсонської області після деокупації, жінки мені казали: «Ваш «дільничний із ДВРЗ» допоміг нам пережити окупацію, бо він з гумором, українською мовою». Зараз сльози навертаються… І я розумію, що на нас, акторах, лежить ще й морально-психологічна підтримка населення, - наголосив він.

Колишня обраниця Володимира Джулія знімає короткометражні фільми, закінчила у Лос-Анджелесі школу візажистів та займається пластичним гримом.

Гладкому 37 років. Українським глядачам він відомий за ролями у проєктах: "Ніщо не трапляється двічі", "Байки Мітяя", "Опер по виклику", "Нюхач", "Ментівські війни. Одеса", "На лінії життя".

Новини по темі: Актори Відносини