Завантажити ще

Квіткова відреагувала на слова Добриніна, що у неї першої пройшли почуття

Квіткова відреагувала на слова Добриніна, що у неї першої пройшли почуття

Блогерка та переможниця шоу "Холостяк-9" Даша Квіткова заявила, що на момент розлучення у неї ще були почуття до Нікіти Добриніна. Таким чином інфлюенсерка прокоментувала слова ексчоловіка, що вона нібито перша його розлюбила. Про це йдеться у випуску шоу "Тур з зірками" на Люкс ФМ.

- Цікаво, що Нікіта таке розповідав, бо я теж можу сказати, що боролася за стосунки до останнього, і боротися за них важко, коли почуття зникають. Я коли розлучалась, у мене ще почуття були. Іноді буває, що ти кохаєш людину, але розумієш, що бути разом ви більше не можете, і щоб не робити боляче одне одному, ви приймаєте рішення, — розповіла Квіткова.

Квіткова дала зрозуміти, що друзями із Добриніним вони не залишилися. Проте пара намагається побудувати спілкування таким чином, аби це не вплинуло на їхнього спільного сина Лева.

- Ми працюємо над тим, щоб бути хорошими батьками для нашого сина. Ми працюємо над тим, щоб спокійно і нормально комунікувати, і в нас це виходить. Можливо, в майбутньому, коли пройде дуже багато часу, ми дійдемо до того, що будемо зустрічатися і обговорювати особисті моменти, а може й ні, — сказала блогерка.

Добринін та Квіткова познайомилися на реаліті-шоу СТБ "Холостяк-9" і одружилися через рік після фіналу. Це єдина пара за весь час існування проєкту "Холостяк", яка одружилася та народила дитину. У червні 2023 року Квіткова та Добринін розлучилися.

Новини по темі: Холостяк