13 червня
Завантажити ще

Українка Усанова на Miss Eco International-2024 представить ресайкл-костюм птаха Фенікса

Українка Усанова на Miss Eco International-2024 представить ресайкл-костюм птаха Фенікса
Фото: прес-служба : Miss Universe Ukraine

"Міс Всесвіт України" - 2023 Ангеліна Усанова показала національний костюм для міжнародного конкурсу краси Miss Eco International - 2024, який відбудеться 28 квітня у Єгипті. Головною метою конкурсу є популяризація важливості дбайливого ставлення до нашої планети та екології, тому Ангеліна представить на суд журі вбрання у стилі птаха Фенікс. Про це вона розповіла у Instagram.

Сукня "Фенікс" створена повністю з ресайклу командою дизайнерів Patoka Studio. Більшу частину матеріалів для наряду надала команда ГО "Україна без сміття", яка популяризує культуру сортування побутових відходів. Для створення костюма було використано понад 1500 пластикових ложок та понад 500 пластикових ножів, які майстри знайшли на сортувальній станції. Прилади використовувалися для крил, головного убору та корсету. Головний убір створений зі шматків пластику та пластикових ножів. З листів пластику вирізалися великі пір'їнки – основа головного убору, після чого вогнем їм надавалась фактура та форма.

Спідниця - також ресайкл і виготовлена ​​зі штор. Дизайнери провели на секонд-хенді понад три тижні у пошуках гардин, тюлів, штор різних відтінків блакитного та золотого кольорів, з яких потім викроювали частину вбрання. Золоті пір'їнки на корсеті виглядають так, ніби створені з металу, але насправді виготовлені з напірника з-під подушки, придбаної на секонд-хенді. Камені та стрази на сукні - не дорогоцінні кристали від Swarovski, а зібрані із суконь, топів та майок на секонд-хенді.

- Я дуже хотіла створити сукню, яка була б кутюрною і щоб з першого погляду було неможливо зрозуміти, з чого вона створена. Щоб тільки прочитавши опис костюма, було зрозуміло, що він створений буквально зі сміття, при цьому виглядаючи на мільйон, - розповіла автор ідеї костюма, засновниця студії Patoka Леся Патока.

Фото: прес-служба : Miss Universe Ukraine

Фото: прес-служба : Miss Universe Ukraine

Ангеліна також представить на конкурсі екокостюм-трансформер "Світ у вогні". Так само як і національний костюм, це вбрання створене з ресайкл-матеріалів та розкриває одну зі світових екологічних проблем – тему спалених територій.

Корсет сукні прикрашений пластиковими пляшками червоного та чорного кольорів, а також деталями, вирізаними з будівельних трубок. Кожна деталь окремо оброблена вогнем, щоб надати форму та вигляд мов полум'я. Спідниця, як і в національному костюмі, створена зі штор та тюлів з органзи та тафти, на яких надруковано принт із зображенням вогню. Головний убір складається з вогників і нагадує полум'я, яке розпалюється, а каміння - зняте з ресайкл-суконь. У костюмі приховано понад 5 метрів запринтованої тканини, яка при виході на сцену має створити ефект виверження потоків вулканічної лави.

Фото: прес-служба : Miss Universe Ukraine

Фото: прес-служба : Miss Universe Ukraine

Крім цього, до Дня Землі (Earth Day - англ.), який традиційно відзначається 22 квітня, співачка Ангеліна Усанова представила відеокліп на пісню "Earth", яким хоче нагадати людям про необхідність дбайливого ставлення до природи та піклування один про одного.

Ангеліна Усанова здобула титул "Міс Всесвіт Україна - 2023" наприкінці серпня після Zoom-інтерв'ю з 3 фіналістками та онлайн-голосування журі. Вона представляла Україну на конкурсі "Міс Всесвіт" наприкінці грудня, але до ТОП-20 фіналісток не потрапила. Титул здобула 23-річна представниця Нікарагуа, телеведуча Шейнніс Паласіос.