Завантажити ще

Художниця Соня Морозюк розповіла про свої заробітки після корупційного скандалу

Художниця Соня Морозюк розповіла про свої заробітки після корупційного скандалу
Фото: youtube.com/Люкс ФМ

Художниця Соня Морозюк зізналася, що виставила на продаж подарунки від екснареченого Романа Гринкевича, який потрапив у корупційний скандал. У програмі "33 питання" на "Люкс ФМ" Морозюк підкреслила, що дотримається своєї обіцянки і передасть виручені від продажу кошти заступнику командира 14-го окремого батальйону Євгену Карасю, якому не раз допомагала закривати збори.

- Я дуже сподіваюся, що на момент виходу нашого інтерв'ю я вже закрию це питання, передам гроші Євгену Карасю, як і домовлялися. На даний момент прикрас я не маю. Вони зараз у тих людей, які займаються їх продажем. Якщо чесно, я думала, що це відбуватиметься трохи швидше. Я ніколи з таким не стикалася. Але, бачите, все йде, як йдеться... Я від цього плану не відступаю, - уточнила художниця.

За словами Соні, за період відносин від Романа вона отримала в подарунок обручку та кольє. З Гринкевичем дівчина розійшлася напередодні оголошення його у розшук, оскільки вони по-різному бачили "підхід до комунікації" під час корупційного скандалу.

Морозюк також уточнила, що сьогодні заробляє на продажах картин та на мерчі з креативними підписами.

- Все супер. Картини, мерч купують. До скандалу за місяць було 100 тисяч гривень. Продаж картин після скандалу був. Все набирає обертів. Думаю, влітку все буде супер, – уточнила артистка.

Соня Морозюк опинилася в епіцентрі корупційного скандалу через сім'ю колишнього коханого, львівського бізнесмена Романа Гринкевича, яку підозрюють у розкраданні грошей на закупівлях для Міноборони та створенні злочинної організації. 17 січня у соцмережах Морозюк заявила, що розірвала заручини з обранцем та пообіцяла продати його подарунки. Суд ув'язнив Романа Гринкевича на два місяці з альтернативою застави у розмірі 500 мільйонів гривень, а у квітні продовжив йому запобіжний захід ще на два місяці.

Новини по темі: Художники