28501
0
17 квiтня
Завантажити ще

Сергій Притула прокоментував співпрацю з художницею Сонею Морозюк

Сергій Притула прокоментував співпрацю з художницею Сонею Морозюк
Фото: instagram.com/sonya.moroziuk

Волонтер і телеведучий Сергій Притула у подкасті "Гуртом та вщент" прокоментував корупційний скандал довкола художниці Соні Морозюк, яка у жовтні розробила мерч для його благодійного фонду. За словами Притули, наразі йому дорікають спільним з Морозюк фото.

- Мені пофіг, з ким ти спиш, мені важливо, що ти робиш. Я не можу оцінювати Соню Морозюк як фахівця у художньому мистецтві. У нас є спільне фото. Мені його надсилають… Соня Морозюк прийшла до нас і дала мені футболку, на якій було написано: „Цей день настав“ — фраза, яка асоціюється зі мною. І наші на Фонді домовилися, щоб вона розробить дизайн на мерч, який ми мали випускати. До мене приходять у коментарі й запитують: „І що ви тепер скажете?“ І фотку з Сонею Морозюк показують. У нас є фотка, тому що на той момент ми домовлялися, щоб зробити мерч. Вона не прийшла з плакатом „Мій наречений і його тато - корупціонери та хабарники“. Прийшла на той момент відома художниця, яка робила мурали. Само собою зрозуміло, що нині питання співпраці з нею взагалі не стоїть, — заявив Притула.

Що стосується ролі Морозюк у корупційному скандалі, то Притула вважає, що наразі "ненависть до одного конкретно взятого корупціонера-хабарника, злочинця прилітає ще людям навколо його". 

Соня Морозюк є нареченою Романа Гринкевича, сина львівського бізнесмена Ігоря Гринкевича, якого звинувачують у хабарництві та розкраданні державних коштів. Морозюк заявила, що нічого не знала про корупційні схеми, і якщо вину нареченого доведуть, то вона його покине.

11 січня Агентство з розшуку та менеджменту активів опублікувало список елітної нерухомості, яка належить Гринкевичу та його оточенню. Серед них значаться дві квартири у власності Морозюк. Це означає, що слідчі будуть перевіряти, чи могли ці квартири бути куплені на вкрадені у держави гроші.