Завантажити ще

Принц Гаррі офіційно підтвердив, що став резидентом США

Принц Гаррі офіційно підтвердив, що став резидентом США
Фото: Handout/Sport Gives Back Awards via Getty Images

Принц Гаррі офіційно підтвердив, що наразі є резидентом США. Туристична компанія сина короля Чарльза III Travalyst Ltd цього тижня подала документи, які інформують британську владу про те, що він переїхав і на постійній основі проживає в США. Ці дані опинилися в урядовій агенції, яка стежить за реєстрацією британських компаній. Про це пише видання Associated Press.

Журналісти наголосили, що офіційне підтвердження про зміну місця проживання було зроблено через чотири роки після того, як Гаррі та його дружина, герцогиня Сассекська Меган Маркл, переїхали до Південної Каліфорнії.

"Офіційне визнання підкреслює зростаюче відчуження принца від Британії після того, як він і Меган відмовилися від королівських обов'язків, щоб укласти вигідні угоди зі ЗМІ в Америці", - йдеться в публікації.

Раніше принц Гаррі постав перед судом щодо того, чи не збрехав він в імміграційних документах у США про вживання наркотиків, про що герцог розповів у своїх мемуарах "Запасний". Позов проти міністерства внутрішньої безпеки Байдена висунув фонд "Спадщина". Співробітники фонду стверджують, що, згідно з імміграційним законодавством США, докази вживання наркотиків принцом Гаррі в минулому можуть бути використані як підстава для відмови у видачі візи. Сам Гаррі в інтерв'ю в інтерв'ю програмі "Доброго ранку, Америка" розповідав, що він "розглядав" можливість отримання громадянства США після відмови виконувати королівські повноваження.

Після виходу відвертих мемуарів "Запасний" та серіалу Netflix "Гаррі та Меган", у герцога та герцогині Сассекських натягнуті стосунки з королівською родиною. У лютому принц Гаррі прилетів до Великобританії і вперше за півроку зустрівся з батьком королем Чарльзом III, у якого виявили онкологію. Принц Вільям та Кейт Міддлтон під час їхньої зустрічі не були присутні.

Новини по темі: Принц Гаррі