28501
0
16 квiтня
Завантажити ще

Принц Гаррі програв апеляцію у справі про позбавлення його поліцейського захисту у Великій Британії

Принц Гаррі програв апеляцію у справі про позбавлення його поліцейського захисту у Великій Британії
Фото: Carl Court/Getty Images

Принц Гаррі програв апеляцію щодо позбавлення поліцейського захисту під час візитів до Великобританії за рахунок підданих. Герцгор Сассекський стверджував, що він повинен мати автоматичний захист для себе та своєї сім'ї щоразу, коли відвідує країну. Проте суддя Високого суду Пітер Лейн залишив у силі раніше винесене рішення уряду та, зокрема, Виконавчого комітету захисту королівської сім'ї та громадських діячів про зниження рівня безпеки сина короля. Про це пише People.

- Суд встановив, що в ухваленні рішення від 28 лютого 2020 року не було жодної незаконності. Рішення не було ірраціональним. Рішення не було затьмарене процесуальною несправедливістю. Суд також встановив, що з боку комітету не було жодних порушень щодо організації деяких візитів позивача до Великобританії, - йдеться у постанові.

Представник Гаррі в суді заявив, що його клієнт має намір оскаржити рішення та подасть повторну апеляцію. За словами адвоката, принц Гаррі "просить не про преференції, а про справедливе та законне застосування власних правил Виконавчого комітету захисту королівської родини".

Принц Гаррі програв позов, яким оскаржив заборону на оплату охорони під час візитів до Великобританії у травні 2023 року. Адвокати герцога Сассекського вважали це рішення необґрунтованим. Юристи принца Гаррі стверджували, що у законодавстві є положення, які дозволяють оплачувати "спеціальні поліцейські послуги", і тому "їхня оплата не суперечить громадським інтересам чи громадській довірі до столичної поліції".

Охорону з герцогів Сассекських було знято після відмови Меган і Гаррі виконувати обов'язки "працюючих" членів королівської родини. Відмова пари від повноважень означала і те, що вони більше не мають попереднього рівня безпеки та охорони.

Новини по темі: Суд Принц Гаррі