Завантажити ще

Сергій Танчинець пояснив, чому після розлучення не коментує романи, які йому приписують

Сергій Танчинець пояснив, чому після розлучення не коментує романи, які йому приписують
Фото: instagram.com/sergii_tanchynets

Лідер гурту "Без Обмежень" Сергій Танчинець відповів, чому не коментує особисте життя після розлучення. У коментарі ранкового шоу "Ранок у великому місті" артист підкреслив, що не стежить за особистим життям інших і в цій історії не повинно бути нікого, окрім нього. Виконавець також звернувся до фанатів із проханням сконцентрувати увагу на собі.

- Це моє життя. Мені нецікаво запитувати, у кого яке життя, як вони розлучилися, чи не розлучилися. Мені здається, що, крім мене, в цій історії ніхто не повинен перебувати. Я розумію, що люди мають цікавість, але я попросив би залишити її при собі і займатися своїми дітлахами, - пояснив Сергій.

Напередодні у мережі запідозрили, що в артиста роман із його піарщицею Юлією. Виконавець виклав пікантне фото, де ніжно цілує свою помічницю в шию. У коментарях до публікації він не став відповідати на здогадки фанатів, а лише залишив смайлик, який сміється. Таким чином, музикант показав, як ставиться до подібних чуток.

Понад 15 років артист мав дружину на ім'я Ганна. Музикант розповідав, що закохався в неї з першого погляду, а під час третьої зустрічі зробив їй пропозицію руки та серця. У пари двоє дітей: 15-річна дочка Анастасія та шестирічний син Лук'ян. У перші дні повномасштабної війни дружина Танчинця разом із дітьми поїхала до Японії. Закохані оголосили про розлучення у вересні 2023-го.

Новини по темі: Співаки Відносини