Завантажити ще

Сергій Танчинець вдруге переніс концерти "Без обмежень" через проблеми зі здоров'ям

Сергій Танчинець вдруге переніс концерти
Фото: instagram.com/bezobmezhen

Фронтмен гурту "Без обмежень" Сергій Танчинець відмінив концерти туру за кордоном через проблеми зі здоров'ям. У музиканта загострилися проблеми зі спиною, через які він не може нормально рухатися та виступати. Про це артист повідомив у Instagram.

- У зв'язку із загостренням проблем зі спиною ми змушені повернутися до України та зайнятися лікуванням, - зазначив виконавець у соцмережах.

Танчинець додав, що майбутні концерти за кордоном перенесено на наступний рік. Усі куплені квитки залишаються дійсними.

– Світовий тур незаплановано закінчився. Концерти у Софії та Малазі перенесено на травень наступного року, - додав артист.

Раніше співак уже переносив концерти всеукраїнського туру через цю ж проблему. У соцмережах він показав знімок, де лежить під крапельницями на лікарняному ліжку.

У вересні у гурта "Без обмежень" розпочався благодійний тур на підтримку України містами США. Вони також відвідали з концертами Канаду, Велику Британію, Естонію, Литву, Латвію, Німеччину, Іспанію, Чехію та Словаччину, Швейцарію та Данію.

Гурт "Без обмежень" засновано наприкінці 90-х. Велику популярність групі принесла участь у проєкті "Х-фактор 7", в якому вона дійшла четвертого прямого ефіру. За час кар'єри "Без обмежень" записали п'ять альбомів. Найвідоміші пісні: "Без неї ніяк", "Хочеш", "Листопад", "Зорі запалали".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ (@bezobmezhen)

Новини по темі: Концерти група