Завантажити ще

Про життя першої леді Франції знімуть серіал

Про життя першої леді Франції знімуть серіал
Фото: Ben Stansall - WPA Pool/Getty Images

Про життя першої леді Франції Бріжит Макрон знімуть серіал. Виробнича компанія Gaumont повідомила журналістам, що шестисерійний проєкт під назвою "Бріжит, вільна жінка" розповість про різні моменти життя дружини президента Еммануеля Макрона. Про це пише ВВС.

Серіал розпочнеться з першої зустрічі пари. Бріжит Макрон вперше зустріла свого майбутнього чоловіка, коли працювала вчителькою у його середній школі. Пара одружилася у 2007 році, коли пану Макрону було 29, а його обраниці – 54 роки. Бріжит продовжувала викладати, але у 2015 році пішла з роботи, коли її чоловік почав займатися політикою, а ще за два роки був обраний президентом. Французька преса називає Брижит однією із небагатьох людей, до думки яких президент завжди прислухається.

Хто виконає головні ролі у проєкті, наразі невідомо. Новий серіал буде написано французькими письменниками Чарльзом Бенедиктом та Олів'є Пупоно.

- Бріжит Макрон - чарівний персонаж, і ми хочемо зробити це в романтичній, майже мелодраматичній манері, тому що її доля має романтичний вимір, - сказав Чарльз Бенедикт в інтерв'ю Le Figaro.

Джерело з близького оточення першої леді Франції, відповідаючи на питання про новий проєкт, сказало агентству AFP, що Бріжит Макрон ніяк не пов'язана з ним. Дружина президента Еммануеля Макрона дізналася про підготовку серіалу з преси.

Gaumont – одна з провідних французьких телевиробничих компаній, яка відповідає за створення серіалу "Люпен".

Раніше перша леді Франції засвітилася на зйомках серіалу Netflix "Емілі у Парижі". 70-річна дружина президента з'явиться в одному з майбутніх епізодів четвертого сезону проєкту у ролі камео.