Завантажити ще

Акторка Катерина Кістень розповіла про проблеми зі здоров'ям і чому досі не стала мамою

Акторка Катерина Кістень розповіла про проблеми зі здоров'ям і чому досі не стала мамою
Фото: youtube.com/Слава Дьомін

Українська акторка Катерина Кістень, яка з початку повномасштабної війни вимушено поїхала до Швеції, розповіла про проблеми зі здоров'ям. В інтерв'ю Славі Дьоміну артистка зізналася, що за кордоном досі не змогла налагодити деякі функції організму через щільний графік.

– Я не змогла відновити своє здоров'я за допомогою європейської медицини, бо ще цим так не займалася. Я знаю, що це не можна відкладати, але маю купу інших питань. Це про пріоритети, які я не вмію розставляти, – уточнила Катерина.

Кістень додала, що в майбутньому таки планує народити дитину, але поки що не пройшла належного лікування. Її також зупиняють страхи ризиків через вік.

- Чайлдфрі (свідома бездітність. – Авт.) – не моя психологія. Я вже давно розумію, що це не так. Я маю страх, що вік і тут є багато ризиків. І свої питання треба вирішити. Я вже давно готова до дітей. Так, проблеми зі здоров'ям безпосередньо пов'язані з народженням дітей, – наголосила артистка.

Вже два роки акторка щаслива у стосунках із чоловіком, якого зустріла у Швеції, але тільки зараз закохані прийшли до того, щоб жити разом.

- Усе сталося у Швеції. Хто б міг уявити, що ця людина буде шведом і ми спілкуватимемося англійською, до того ж з усіма цими труднощами, ментальностями та мовами… Ми закохалися англійською мовою, але це говорить про те, що це розуміння на іншому рівні, бо якби це було на рівні мови, це було б дуже важко. Це відчуття одне одного. Я тільки зараз усвідомлюю, що люблю цю людину. Я пробираюся через нетрі мого світогляду. Він мені просто дав цей час. Справа в умовах, за яких це сталося. Війна, зміна країни та спосіб життя, тому цей час пов'язаний із цим, – розповіла Катерина.

Кістень 44 роки. Українським глядачам вона відома за серіалами "Коли ми вдома", "Родственнички", "Моя улюблена Страшко", "Слуга народу", "У неділю рано зілля копала".