Завантажити ще

Режисер і сценарист Елеонора Коппола померла у віці 87 років

Режисер і сценарист Елеонора Коппола померла у віці 87 років
Фото: Mike Coppola/Getty Images

Американський режисер і сценарист Елеонора Коппола померла у віці 87 років. Кінодіячки не стало 12 квітня у її будинку в Резерфорді, штат Каліфорнія. Про це пише The Guardian.

Елеонора виросла в окрузі Оріндж, але після закінчення школи переїхала до Лос-Анджелеса, щоб навчатися в Каліфорнійському університеті. Там вона познайомилася з майбутнім чоловіком Френсісом Копполою та зробила перші кроки у кіновиробництві – працювала асистентом художника-постановника у дебютному фільмі Копполи "Божевілля 13". У 1963 році закохані зіграли весілля у Лас-Вегасі. Їхні діти також знімалися у фільмах батька та пов'язали своє життя з кіномистецтвом. Джан-Карло, який зіграв ролі другого плану у багатьох фільмах батька, загинув у віці 22 років у 1986 році внаслідок нещасного випадку на човні. Роман зняв кілька своїх фільмів і очолив кінокомпанію American Zoetrope, засновану його батьком у Сан-Франциско. Дочка пари Софія стала автором сценарію та режисером таких фільмів, як "Труднощі перекладу" та "Прісцілла".

- Я не знаю, що дала сім'я, але сподіваюся, що вона подала приклад того, як сім'я заохочує один одного у творчому процесі, хоч би яким він був, - сказала Елеонора Коппола в інтерв'ю Associated Press. – У нашій родині так склалося, що всі діти вирішили продовжити сімейний бізнес. Ми не просили їх про це і не чекали, але вони це зробили. Якоїсь миті Софія сказала: "Горіх не падає далеко від дерева".

Коппола відома публіці ще й як документаліст. У 1992 році вона отримала премію "Еммі" за фільм "Серця темряви", в якому показала виробництво фільму чоловіка Френсіса Копполи "Апокаліпсис сьогодні". Елеонора також зняла романтичні комедії "Париж зачекає" та "Любовь, любовь, любовь".

Новини по темі: Втрати