Завантажити ще

Слава Камінська розповіла про пластичні операції після розриву грудного імпланту

Слава Камінська розповіла про пластичні операції після розриву грудного імпланту
Фото: instagram.com/babaslavka

Співачка Слава Камінська зізналася, що нещодавно перенесла низку операцій. У Instagram артистка шокувала, що на зміни у зовнішності її підштовхнув грудний імплант, що лопнув, який встановила 19 років тому.

- Я давно хотіла блефаропластику, бо вже треба було, роки нікого не щадять. Хотіла зробити ще торік, але так і не доїхала, бо закохалася, звалила жити на Тенеріфе і була надто зайнята. Мій навіяв мені, що мені нічого не потрібно, я і так гарна, але тут трапилося "диво" - у мене лопнув імплант. Таке буває, коли груди годували двох дітей та їм 19 років (імплантам), - поділилася Слава.

Крім операції на грудях, зірка також вдалася до ряду інших маніпуляцій із зовнішністю, щоб зменшити ризики.

- Я вирішила, що якщо вже наркоз, то нехай, окрім грудей, буде ще блефаропластика, комочки Біша, ендоскопічна підтяжка брів, нитки, ін'єкції та ліпосакція колін. Чому ні? Ще купа болісних косметичних маніпуляцій, все одно наркоз, – уточнила артистка.

Камінській 39 років. Вона есксолістка гурту "НеАнгели". З 2012-го по 2013 рік була одружена з бізнесменом на ім'я Євген. З 2016-го по 2019 рік була у шлюбі з пластичним хірургом Едгаром Камінським. Колишні закохані мають двох дітей-погодок - сина Леонарда і дочку Лауру. З початку повномасштабного вторгнення Камінська разом із дітьми виїхала до Нідерландів, де живе вже понад два роки.

Новини по темі: операція Слава Камінська