Завантажити ще

Письменник та військовий Артем Чех готує до виходу найбільший роман у кар'єрі

 Письменник та військовий Артем Чех готує до виходу найбільший роман у кар'єрі
Фото: youtube.com/Суспільне Культура

Письменник та військовий ЗСУ Артем Чех завершив роботу над найбільшим романом у своїй кар'єрі. Нова книга Чеха одержала назву «Пісня відкритого шляху?». Вона надійде у продаж у травні цього року. Про це письменник розповів у програмі "Культурний інстинкт" для Суспільної Культури.

- Це роман про колишнього кріпака, який після того, як відслужив на Кримській війні, потрапляє в Америку і воює на боці півночі у громадянській війні. Він знаходить собі друга, колишнього темношкірого раба Сема і вони разом мандрують Америкою. Це пригодницький роман. Книжка велика. Це найбільший мій роман. Майже вдвічі більший, ніж «Хто ти такий?». Вже готова обкладинка та відбулася редактура, – уточнив Артем.

Назва нової книги - це відсилка до однієї з поем Волта Вітмена з його збірки «Листя трави». За словами Чеха, обкладинка роману також буде стилізована під перше видання Вітмена 60-х років.

Артему Чеху 38 років. Він автор книг "Цього ви не знайдете в Яндексі", "Doc 1", "Рожеві сиропи", "Точка нуль", "На великій землі", "Хто ти такий?", лауреат премій "ЛітАкцент" 2017 року, "Воїн Світлана" 2018 року, Літературної премії імені Джозефа Конрада-Коженевського (2019), Книги року BBC-2021. Захищав Україну в лавах ЗСУ з травня 2015 року до липня 2016 року, а з початку повномасштабного вторгнення РФ знову вирушив на передову. У травні 2023 року отримав контузію у боях під Бахмутом.

Новини по темі: Письменники Книги