16 червня
Завантажити ще

Після тривалої боротьби з раком помер відомий спортсмен та актор О. Джей Сімпсон

Після тривалої боротьби з раком помер відомий спортсмен та актор О. Джей Сімпсон
Фото: Fred Prouser/reuters

У віці 76 років помер американський спортсмен та актор О. Джей Сімпсон, якого в свій час звинувачували у подвійному вбивстві. Як повідомила в соцмережі  (Х) Twitter його сім'я, Сімпсон помер після тривалої боротьби із раком.

- Він пішов із життя оточений дітьми та онуками. Сім'я просить поважати їхнє бажання приватності, - йдеться у повідомлені. 

Джей Сімпсон був відомим гравцем в американський футбол, якого у 1985 року включили до Зали Слави професійного американського футболу. Закінчивши кар'єру спортсмена, Сімпсон став актором. Одним із найбільш відомих фільмів за його участю став "Голий пістолет".

У 1990-х Сімпсона звинувачували у вбивстві колишньої дружини та її коханця. 1995 року кримінальний суд виправдав спортсмена. Тоді актора захищав у суді Роберт Кардаш'ян, батько Кім Кардаш'ян. Сімпсону загрожувала смертна кара.

Вже за півтора року цивільний суд визнав його провину і зобов'язав виплатити 33,5 млн доларів сім'ям вбитих. Ще через десять років Сімпсона визнали винним у збройному пограбуванні та інших кримінальних злочинах.

У віці 61 року його ув'язнили. Він відсидів 9 років у в'язниці на півночі Невади, де працював у тому числі прибирачем спортзалу. У 2017-му він був помилований та вийшов на волю.

  • У лютому на фронті під Бахмутом загинув доброволець із Литви Тадас Тумас, коли перевозив міни до лінії фронту в районі Бахмута. В машину влучив російський безпілотник. 
  • У січні на 85-му році життя помер український політик та ексголова Верховної Ради (1998-2000 рік) Олександр Ткаченко.
Новини по темі: Втрати