20 травня
Завантажити ще

Wellboy прокоментував чутки про те, що вживав наркотики

Wellboy прокоментував чутки про те, що вживав наркотики
Фото: прес-служба Wellboy

Співак Wellboy (Антон Вельбой) спростував чутки про те, що раніше вживав наркотики. В інтерв'ю для YouTube-каналу "Люкс ФМ" артист зізнався, що у нього буває нестабільний емоційний стан, але він не пов'язаний зі шкідливими звичками.

- Ні, ніколи не вживав наркотиків. Нікому не раджу. Це страшно, – уточнив виконавець. - Це насамперед [залежить] від людей. Якщо люди на мене якось впливають, то мій емоційний стан змінюється. Змінюється не на краще. Тому я дуже ретельно підходжу до вибору людей, із якими спілкуюсь. У мене не так багато друзів і не так багато людей, яких я прислухаюся. Моя порада – шукайте своїх людей і щоб інші вам не робили емоційну гойдалку.

Артист підкреслив, що раніше звертався за допомогою до фахівців і приймав терапію, щоб упоратися з нестабільним емоційним станом.

– Були антидепресанти. Дуже-дуже багато я пройшов, зараз все добре, курс я свій закінчив за антидепресантами. Поки що. А там побачимо, – уточнив співак.

Антонові 23 роки. Раніше він брав участь у шоу "Х-фактор". З 2021-го продюсером Wellboy був Юрій Бардаш, який після початку повномасштабного вторгнення втік до РФ. У грудні 2022-го Антон став частиною лейблу Papa music, а у квітні минулого року достроково розірвав контракт та почав виступати під новим ім'ям ANTON VELBOI. За контрактом компанія мала права на бренд Wellboy і весь час продовжувала випускати треки, використовуючи штучний інтелект і технологію дипфейків. У листопаді артист відновив роботу із командою Papa Music. Найвідоміші його пісні: "Гуси", "Вишні", "Ворогів на ножі", "Додому".

Новини по темі: Шкідливі звички Wellboy