Завантажити ще

Екскохана 50 Cent звинуватила репера у зґвалтуванні, артист спростував її слова

Екскохана 50 Cent звинуватила репера у зґвалтуванні, артист спростував її слова
Фото: Jamie McCarthy/Getty Images

Колишня дівчина 50 Cent Дафна Джой звинуватила його у зґвалтуванні та фізичному насильстві. У пості Instagram модель також дорікнула реперу в тому, що він не займався вихованням їхнього сина.

- Кертіс Джеймс Джексон. Для тебе все - жарт, доки наша безпека не опиняється під загрозою, що і відбувається зараз. Ти сієш справжній хаос і безумство у житті людей. Як би ти почував себе, якби Сір був у наручниках? Ми переїхали до Нью-Йорка, щоб дати тобі можливість стати батьком своєму синові, а ти бачив його 10 разів за два роки, що ми жили в одній милі від тебе. Я втомилася підтримувати і захищати в очах сина твій імідж, на який ти навіть не заслужив. Ти назавжди зруйнував мою останню надію на те, що, як батько, зможеш зберегти нашу сім'ю, - заявила Джой. - Давай зосередимося на твоїх справжніх злодійських діях: зґвалтуванні та фізичному насильстві з мене.

У коментарі The Hollywood Reporter репер спростував слова екскоханої про сексуальне та фізичне насильство, а також заявив, що пост Дафни - це відповідь на його рішення мати одноосібну опіку над сином.

- Тривожні звинувачення, що містяться у присяжних заявах, нещодавно поданих до суду у справі Дафни Джой, матері моєї одинадцятирічної дитини, змусили мене вжити всіх необхідних юридичних дій, щоб захистити мого сина Сіра, - йдеться у заяві репера. - Останні помилкові та необґрунтовані звинувачення з боку Дафни Джой явно є відповіддю на моє рішення домагатися одноосібної опіки над сином. Мій син Сір - мій головний пріоритет, і його утримання в безпечному середовищі - моя єдина мета на даний момент.

Раніше Дафна Джой також фігурувала у позові проти репера P. Diddy, якого звинувачують у торгівлі людьми з метою сексуальної експлуатації. У справі Джой фігурує як "секс-працівниця", якій репер щомісяця платив за сексуальні послуги. Сама Дафна назвала цю інформацію "вбивством особи". Ця новина, як пишуть інсайдери, і спонукала 50 Cent зайнятися питанням одноосібної опіки над сином.

Дафна Джой та Кертіс Джексон були разом з 2011 по 2012 рік, у них є 11-річний син Сір. У артиста також є 26-річний син Маркіз від екскоханої Шанікви Томпкінс.

View this post on Instagram

A post shared by Daphne Joy (@daphnejoy)