Завантажити ще

Іванна Сахно розповіла, чому розірвала контракт із Netflix та які ролі відмовляється грати

Іванна Сахно розповіла, чому розірвала контракт із Netflix та які ролі відмовляється грати
Фото: скріншот youtube.com/ТСН

Голлівудська акторка родом з України Іванна Сахно зізналася, що відмовляється виконувати ролі та проходити проби на ролі росіянок та персонажів часів Радянського Союзу. В інтерв'ю Марічці Падалко для ТСН.UA артистка зазначила, що її команда знає про її чітку проукраїнську позицію, тому навіть не пропонує їй подібних проєктів.

– Це навіть не питання. Наразі у Голлівуді дедалі менше представляють росіян. Моя команда знає та одразу каже «ні», - уточнила вона.

З цієї ж причини ще під час пандемії коронавірусу зірка розірвала контракт із Netflix, і в майбутньому це матиме для неї наслідки.

- Я була приєднана до серіалу Netflix, це було під час ковіду. То була роль росіянки. Тобто це була роль американки, але у неї був бекграунд із Радянського Союзу. Я вже була приєднана до цього проєкту, і на той момент це була одна з перших моїх головних ролей у великому серіалі Netflix. Потім ми закрилися, не розпочавши зйомки, одразу ж закрилися на ковід. І я зрозуміла, що просто не можу грати людину навіть із Радянського Союзу. І я розірвала контракт із Netflix, і у мене трохи проблеми були. Наступна робота, яку роблю з Netflix, - я їм винна 50 відсотків своєї зарплати. Через те, що я розірвала той контракт, – поділилася Іванна.

Іванні Сахно 26 років. Вона народилася у Києві у родині кіношників. У віці 15 років Сахно разом із мамою переїхала до Лос-Анджелеса і з 2013 року там живе та працює. Проживаючи у США, акторка має сильні проукраїнські погляди. Зокрема, у 2014 році під час Революції Гідності разом з українською діаспорою Лос-Анджелеса Сахно виходила на мітинги на підтримку України. У 2016 році на червоній доріжці Каннського кінофестивалю Іванна з'явилася з табличкою на підтримку ув'язненого українського режисера Олега Сенцова. З початку повномасштабного вторгнення РФ разом із платформою UNITED 24 допомагає збирати кошти на допомогу українцям, які постраждали від війни.

Акторка відома своїми ролями у ситкомі "Леся+Рома", біографічній стрічці "Іван Сила", голлівудському блокбастері "Тихоокеанський рубіж: Повстання", екшн-комедії "Шпигун, який мене кинув" та серіалу Disney+ "Асока".

Новини по темі: Актриса