24 липня
Завантажити ще

Після тривалої відсутності, Кейт Міддлтон виступила зі зверненням і повідомила, що у неї рак

Після тривалої відсутності, Кейт Міддлтон виступила зі зверненням і повідомила, що у неї рак
Фото: twitter.com/KensingtonRoyal

Після тривалої відсутності принцеса Уельська Кейт Міддлтон зробила офіційну заяву про свій стан здоров'я. Відео було опубліковано на офіційній сторінці принца та принцеси Уельських у соцмережі Х.

– У січні мені зробили операцію на черевній порожнині, операція пройшла успішно. Однак після операції аналізи виявили рак. Моя медична команда порадила мені пройти курс профілактичної хіміотерапії, і зараз я перебуваю на ранній стадії лікування, - сказала вона у повідомленні.

Міддлтон додала, що ця новина для неї самої, та її сім'ї, стала повним шоком і що вони з чоловіком намагаються впоратися з цим у приватній обстановці. Наразі вона проходить відновлення після операції і перед початком подальшого лікування. Принцеса Уельська підкреслила, що їм із принцом Вільямом потрібен час, щоб пояснити дітям, що вона поступово одужує і що з нею все буде добре.

Кейт також висловила подяку чоловікові за підтримку в складній ситуації і за співчуття від інших людей. Вона попросила розуміння і простору для сім'ї на час її лікування, і висловила надію, що незабаром після одужання повернеться до роботи. Майбутня королева також висловила підтримку всім тим, хто стикався з раком, закликавши зберігати віру і надію.

  • 16 січня принцесі Уельської Кейт Міддлтон провели операцію на черевній порожнині, відтоді вона не з'являлася на публіці. 29 січня вона була виписана з лікарні та повернулася додому.
  • 5 лютого стало відомо, що у 75-річного короля Великобританії Чарльза III діагностували рак. Лікарі виявили онкологію під час нещодавнього лікування збільшення простати. 19 березня він зустрівся з ветеранами Корейської війни у ​​Букінгемському палаці.