Завантажити ще

Король Чарльз III вперше з'явився на публіці після фейкових новин про свою смерть

Король Чарльз III вперше з'явився на публіці після фейкових новин про свою смерть

Король Великої Британії Чарльз III провів зустріч з ветеранами Корейської війни у Букінгемському палаці. Це сталося наступного дня після того, як російські ЗМІ розповсюдили фейкову новину про його смерть.

- Сьогодні вранці Король зустрів ветеранів Корейської війни у Букінгемському палаці, щоб відзначити 70 років з дня підписання перемир'я, яке завершило конфлікт. 60 тисяч службових співробітників з усієї Британії та Співдружності взяли участь, 1100 втратили життя. Пізніше сьогодні Королівська принцеса та герцогиня Единбурзька проведуть прийом у палаці від імені Його Величності на честь річниці "Забутої війни", - сказано у повідомленні Букінгемського палацу. 

18 березня російські ЗМІ розповсюдили новину про смерть Чарльза III, зробивши у фотошопі фейковий скріншот із сайту Букінгемського палацу. Новину підхопили деякі українські ЗМІ. Посольству Великої Британії в Україні довелося офіційно спростовувати новину про смерть монарха.

На початку року у 75-річного короля Великобританії Чарльза III діагностували рак. Лікарі виявили онкологію під час лікування збільшення простати, яке монарх проходив у лютому. Букінгемський палац не уточнював тип раку, який діагностували у монарха.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений The Royal Family (@theroyalfamily)

 

Новини по темі: Король Чарльз (Карл III)