Завантажити ще

Акторка Тишкевич розповіла, як таксист у Польщі погрожував викинути її посеред дороги

Акторка Тишкевич розповіла, як таксист у Польщі погрожував викинути її посеред дороги
Фото: instagram.com/kateryna__tyshkevych

Акторка Катерина Тишкевич розповіла, як одного разу зіткнулася з ненавистю поляка у Варшаві. У сторіс Instagram артистка згадала, що тоді скористалася послугами служби перевезень та натрапила на неадекватного водія. На виклик таксист приїхав старою машиною, яка кілька разів глухла на ходу. Окрім Тишкевич в салоні знаходилося ще дві пасажирки, які раптово почали сперечатися з водієм.

- Приїхала вкрай роздовбана стара тачка, на задньому сидінні вже були дві місцеві дівчинки, також пасажирки. Водій неохайний, грубий, майже ногами впхнув мою валізу в салон дівчаток. Ми всі напружені, – поділилася акторка.

За словами Катерини, спочатку їй здалося, що дівчата обурювалися станом авто, але згодом вона зрозуміла, що сварки з водієм виникли через неї.

- Він почав кричати і тикати пальцем на мене, там уже пішли зрозумілі мені слова, на кшталт "к*рва українська" та інший мат. Я звернулася до дівчат англійською, вони пояснили, що той зневажливо висловився про Україну та особисто про мене, задоволений, що мови я не розумію, і сподівався, що польки поділять його погляди, але вони стали на мій захист, - розповіла Катерина.

Артистка уточнила, що коли конфлікт набирав обертів, таксист почав їм погрожувати, що викине їх з авто просто посеред траси. Після цього Тишкевич обмінялася з пасажирками контактами і попросила їх бути терплячими, щоб не провокувати водія. На щастя, все закінчилося добре, і вони дісталися місця призначення.

- Ми дісталися цілими та неушкодженими. Але могло б бути зовсім не так, бо агресія поляка жахнула нас усіх. Він звинувачував мене у всьому. Люта ненависть до українців, - підсумувала зірка.

Тишкевич 29 років. Українським глядачам вона відома за ролями у серіалах "Жіночий лікар" та "Ніщо не трапляється двічі". Одружена з актором Валентином Томусяком.

Фото
Фото
18 Березня17:44
Новини по темі: скандал Актриса