13 червня
Завантажити ще

Каменських під час тривоги у Кременчуці заспівала для глядачів у бомбосховищі "Червону калину"

Каменських під час тривоги у Кременчуці заспівала для глядачів у бомбосховищі
Фото: прес-служба NK

Настя Каменських (NK) перервала свій виступ у Кременчуці в рамках другої частини туру "Я - Україна" через повітряну тривогу та провела імпровізований концерт у бомбосховищі. Під оплески глядачів, які задавали ритм, NK виконала свої пісні спочатку акапельно, а потім – у супроводі гітариста та саксофоніста. Про це вона розповіла в Instagram, опублікувавши кадри з укриття.

- Тепер щоразу, коли мене запитуватимуть а яка ж місія артиста під час війни, я показуватиму ці відео. Кременчук. Повітряна тривога. Укриття. Але дух українців не зламати нічим. Я радію можливості подарувати комусь посмішку, обійнятися та допомогти відволіктися хоч на хвилину. Я радію очам, у яких під час концерту втома змінюється сльозами щастя та захвату. Так, наше сьогодення – неймовірно важкий період для кожного. Але разом ми подолаємо будь-які труднощі, – зізналася Настя.

Під час другої частини туру "Я – Україна" Настя Каменських виступила у прифронтових містах, таких як Суми, Полтава, Запоріжжя, Кам'янське, Кривий Ріг та Дніпро. Артистка не лише представила глядачам нову концертну програму, але й провела благодійні аукціони, кошти з яких будуть спрямовані на потреби проєкту волонтера Тати Кеплер "Птахи".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація NK | Nastia Kamenskykh (@kamenskux)

Новини по темі: Настя Каменських