Завантажити ще

Екссуддя "МайстерШеф. Професіонали" Глінська пояснила, чому пішла з проєкту

Екссуддя
Фото: відеоскриншот youtube.com/Аліна Доротюк

Кондитер та блогер Єлизавета Глінська пояснила, чому пішла з проєкту "МайстерШеф. Професіонали", де була однією із трьох суддів. В інтерв'ю журналістці Аліні Доротюк Глінська зізналася, що їй важко було оцінювати учасників, оскільки кожного вона рівняла з собою.

- Я була як учасниця і як суддя. Я побувала і в тій, і в іншій "шкурі", - зазначила Глінська. - Мені було дуже тяжко. Для мене кожен день був важким. Чому? Тому що я була тією частиною, яка вирішувала "долю" людей. А я всіх на себе дорівнювала. Коли я була учасницею, мені одного разу Ектор сказав "Боже, мій собака цього б не їв". І це мене просто вбивало. А тут, щоби щось донести [доводилося підбирати слова]. "Це добре, але це не так, як я собі уявляла". Всі ці чорні фартухи... я не можу.

Графік проєкту також був нелегким, і потрібно було підлаштовувати життя під зйомки, через що Глінська не могла проводити майстер-класи та працювати над іншими проєктами.

- Психологічно мені було дуже важко вирішувати долі людей і я дуже сумувала за моїми майстер-класами. Я не могла їх проводити. Уяви, ти приїхала на майданчик, тобі 2-3 години роблять красу. Зробили, одягли, поставили у кадр. Привітання. Це 5-10 хвилин зйомки. І пішла на пів дня у гримерку. 17:00. Давайте, виходьте поїсти. Ще десь пів години та день закінчився. А я звикла, щоб мій день був максимально насиченим. Минає рік. Я не веду майстер-класи, бо не маю на це часу. Ми не можемо їх спланувати, тому що іноді змінюється графік, і ніхто не може точно сказати, що [зйомки] у ці дні. Для мене це тяжко. Можливо, я б один-два сезони [ще знялася]. Це не те щоб мене звідти хтось гнав. Це суто моє рішення.

У другому сезоні "МайстерШеф. Професіонали" Глінську замінила переможниця третього сезону шоу "МайстерШеф", шеф-кухар Ольга Мартиновська. Вона залишається суддею шоу до цього дня разом з Ектором Хіменес-Браво та Володимиром Ярославським.

Глінська – переможниця другого сезону "МайстерШеф" на СТБ. Після навчання в Паризькій академії Le Cordon Bleu проводила майстер-класи по всій країні, відкрила школу кондитерського мистецтва GL, а 2016-го перемогла на чемпіонаті світу з виготовлення кондитерських виробів Mondial Des Arts Sucres у Парижі. Єлизавета також з'являлася на телебаченні - спочатку як експерт у проєктах "Все буде добре" та "Все буде смачно". Зараз Ліза веде свій YouTube-канал, де ділиться з підписниками цікавими рецептами та займається волонтерством. Про особисте життя Ліза рідко говорить в інтерв'ю. У 2022 році Глінська вийшла заміж за чоловіка на ім'я Максим, з яким дружила понад 23 роки.

Новини по темі: Телешоу "МастерШеф"