Завантажити ще

Актор із "Володаря перснів" вийшов на червону доріжку у футболці з тризубом

Актор із
Фото: Euan Cherry/Getty Images

Американський актор Вігго Мортенсен, який зіграв Арагорна у кінотрилогії "Володар перснів", підтримав Україну та засудив російську агресію. Артист з'явився на червоній доріжці кінофестивалю у Глазго у футболці із тризубом на грудях. Він приїхав на кіноогляд, щоб прорекламувати свою нову картину "Мертвим не боляче", де виступив як режисер, продюсер, актор і композитор. Про це пише Daily Mail.

– Ми підтримуємо їх (українців. - Авт.) проти російської агресії, проти людей, які заохочують це. У Росії, але особливо за її межами, – зазначив у розмові з журналістами Вігго Мортенсен.

Артист зазначив, що йому не цікаво, що мають робити лідери Західного світу для підтримки України, проте вони мають допомогти їй вистояти. Напередодні другої річниці повномасштабного вторгнення РФ він також записав відеозвернення для платформи United 24, в якому заявив, що підтримує територіальну цілісність України.

- Два роки смерті, руйнувань та немислимих страждань для народу України. Те, що будь-хто в країні мого народження, Сполучених Штатах Америки або в будь-якій іншій країні світу може ігнорувати варварство, захоплення землі Путіним та його урядом, для мене незрозуміло і цього не можна пробачити. Я підтримую народ України та його прагнення територіальної цілісності. Хай живе вільна Україна, - зазначив у коментарі United 24.

Американець неодноразово висловлювався на політичні теми в соцмережах і протягом років залишається критиком політики республіканця Дональда Трампа.

Вігго Мортенсену 65 років. Він також відомий за ролями у проєктах "Ідеальне вбивство", "Невловимий", "Точка кипіння", "Техаська різанина бензопилою 3".

Фото: Euan Cherry/Getty Images

Фото: Euan Cherry/Getty Images

Фото: Euan Cherry/Getty Images

Фото: Euan Cherry/Getty Images