28501
0
Завантажити ще

"Курган та Agregat" провели аукціон на концерті в Києві, виручивши для ЗСУ 3,5 мільйона гривень

Фото: telegraf.com.ua

Гурт "Курган та Agregat" у рамках всеукраїнського туру дав концерт у Києві. Колектив виступив у столичному Stereo Plaza, зібравши аншлаг та провів аукціон, 100% коштів від якого будуть передані на потрібні ЗСУ. Про це пише видання Telegraf.

Як лоти музиканти виставили на аукціон унікальні речі. Наприклад, прапор України з підписом начальника Головного управління розвідки Кирила Буданова пішов із молотка за 80 тисяч гривень. Килимок із фразою "Йдеш - ну і п*здуй" за 170 тисяч придбав у власну колекцію Володимир Дантес, а за можливість заспівати з гуртом на сцені шанувальник задонатив 370 тисяч гривень (10 тисяч доларів). За словами артистів, дівчина, яка програла цей лот, після виступу зайшла до них у гримерку і повідомила, що також задонатит 370 тисяч гривень.

Не обійшлося і без курйозів. Посеред виступу в усьому райні зникло світло, але шанувальники гурту не розгубилися і разом з ними виконали гімн України в темряві та пообіймалися із ростовою лялькою "Пса Патрона", який також збирав кошти для військових на концерті. Суму цих донатів порахувати не встигли.

"Курган і Agregat" - український хіп-хоп гурт з Харківської області, який у своїх текстах використовує суржик та слобожанський говір. Солістами колективу є брати Аміл та Раміл Насірові, а також Євген Володченко. Останній, з початку повномасштабної війни приєднався до добровольчого батальйону ЗСУ, а Аміл та Раміл займаються волонтерством. Найвідоміші їх треки "Лове", "Кровавий кулак", "Крик душі", "Тусуйся", "Ретузіки" та "Енергія".

Фото: instagram.com/kurgan_ram

Фото: instagram.com/kurgan_ram

Фото: instagram.com/kurgan_ram

Фото: instagram.com/kurgan_ram

Фото: instagram.com/kurgan_ram

Фото: instagram.com/kurgan_ram

Новини по темі: група концерт Аукціони