28501
0
16 квiтня
Завантажити ще

Аліна Байкова в інтерв'ю Раміні Есхакзай вперше розповіла про нового обранця

Аліна Байкова в інтерв'ю Раміні Есхакзай вперше розповіла про нового обранця
Фото: скріншот відео youtube.com/Raminaeshakzai

Українська модель Аліна Байкова вперше розповіла про нового коханого. В інтерв'ю Раміні Есхакзай відома манекенниця зізналася, що познайомилася з бойфрендом у додатку для знайомств. За словами Аліни, при реєстрації в анкеті неправильно збереглися дані про її вік, і коханий був упевнений, що їй 24 роки.

- Ми познайомилися у додатку для знайомств. Мені порадив мій друг. Я спочатку сказала: "Це так низько, адже я елегантна". Я була якось вдома, закортіло на побачення піти, і вирішила зареєструватися. Опублікувала фото без макіяжу, але в додатку помилково збереглося, що мені 24 роки. І мені почали писати, запрошувати на побачення. Я переписуватися не люблю, мені лише по справі писати. І тут приїжджає “Ліга Сміху”, і саме в той день, коли він мене на побачення запрошував. Я вирішила з ним зустрітися на 10 хвилин. Поговорили, потім він написав наступного дня. Я обранцю зізналася, що мені не 24, але справжній вік не уточнювала, – зазначила Байкова.

Раніше Байкова зустрічалася з американським бізнесменом та філантропом Патріком Керролом. Пара розійшлася на початку 2022 року через тотальний контроль, аб'юз і ревнощі з боку чоловіка. За словами моделі, колишній обранець на той час почав спілкуватися з людьми, які розпускали про неї плітки, і він їм повірив.

Байковій 35 років. Вона родом із Кропивницького. Почала модельну кар'єру у 2007 році. У лютому 2022 року Аліна засудила росіян за повномасштабне вторгнення до України. У тому ж році манекенниця відвідала червону доріжку в Каннах із синьо-жовтим прапором, а у травні 2023-го позувала папараці у Франції у футболці з написом Fuck you Putin. В інтерв'ю Дмитру Гордону Аліна заявила, що готова залишитися без роботи, але не зрадити своєї країни.

Новини по темі: Відносини Алина Байкова