3 жовтня
Завантажити ще

Аліна Байкова розповіла, як бренди просять її не говорити про політику на червоних доріжках

Аліна Байкова розповіла, як бренди просять її не говорити про політику на червоних доріжках
Фото: instagram.com/alina_baikova

Українська модель Аліна Байкова зізналася, що світові бренди побоюються співпрацювати із нею через її гучні "політичні" вчинки. Торік манекенниця відвідала червону доріжку у Каннах із синьо-жовтим прапором, а у травні 2023-го позувала папараці у Франції у футболці з написом Fuck you Putin. В інтерв'ю Дмитру Гордону сама Аліна заявила, що готова навіть залишитися без роботи, аби тільки не зрадити свою країну.

- Я не піддамся за гроші. Я краще квартиру в Нью-Йорку продам, але рота затикати не буду. Бренди роблять це лише задля того, щоб не втратити російського клієнта. Мені совість не дозволить. Мені треба багато рахунків оплачувати, у мене родина. На мені дуже багато. Мені важко без роботи, але для мене важливіше, що якщо я помру, то з відчуттям, що я не зрадила свою країну, - зазначила Аліна.

За словами Байкової, лише одного разу на кінофестивалі у Венеції вона погодилася вийти на доріжку без патріотичних стрічок та прапорців, але й досі про це шкодує.

- У Венеції вийшла на доріжку, а біля мене Ірина Шейк стоїть. Відчуття було, ніби я зрадила свою країну за гроші. І я сказала - ніколи більше у житті, - зізналася Байкова.

Напередодні зірка світових подіумів засудила вчинок колеги, бразильської моделі Маріанни Фонсекі, яка після підтримки України знялася для російського глянцю.

Новини по темі: Алина Байкова