28501
0
16 квiтня
Завантажити ще

Netflix готує на Бродвеї виставу про Путіна

Netflix готує на Бродвеї виставу про Путіна
Фото: facebook.com/patriotsonbway

Стрімінгова платформа Netflix поставить на Бродвеї виставу про президента Росії Володимира Путіна - "Патріоти". Про це пише Variety.

Зрежисує постановку Пітера Моргана, який раніше працював над серіалом "Корона" про сім'ю британських монархів. Сюжет п'єси розповість про події, що відбулися після розпаду Радянського Союзу в 1991 році, і російського олігарха Бориса Березовського - мільярдера, який допоміг Володимиру Путіну прийти до влади. Пізніше бізнесмен публічно критикував російського президента і у 2013 році помер у Лондоні за нез'ясованих обставин.

Роль Путіна на сцені втілить Вілл Кін, а Березовського - Майкл Стулбарг, який зіграв у кінокартинах "Форма води", "Люди у чорному 3" та "Прибуття". Ще одного важливого російського олігарха Романа Абрамовича зіграє Люк Теллон. Прем'єру вистави у Нью-Йорку заплановано на 22 квітня 2024 року. П'єсу планують показувати у театрі Ethel Barrymore протягом 12 тижнів.

П'єса "Патріоти" стане дебютом Netflix на Бродвеї. Весною 2022 року цю постановку вперше поставили у лондонському театрі Almeida.

Стрімінгова платформа не вперше продюсує театральні проєкти. Раніше за підтримки Netflix відбулася прем'єра вистави Вест-Енду "Дивні дива: Перша тінь".