28501
0
11 квiтня
Завантажити ще

Був під водою 10 хвилин - подруга блогера Юрія Ворожка назвала причину його смерті

Був під водою 10 хвилин - подруга блогера Юрія Ворожка назвала причину його смерті
Фото: instagram.com/yura_vorozhko

Блогер-мільйонник Юрій Ворожко помер 26 лютого від механічної асфіксії – він захлинувся водою. Про це подруга Ворожка Катерина Стерпул повідомила у соцмережах із посиланням на результати розтину.

Катерина зазначила, що смерть друга настала через недбалість працівників басейну, де потонув Юрій. За її словами, записи з відеокамер показали, що чоловік перебував під водою близько 10 хвилин, і за цей час ніхто з персоналу не допоміг йому.

- Механічна асфіксія, тобто його легені наповнились водою, кажучи просто - він захлинувся... Це означає, що йому не надали належної допомоги у басейні закладу Fun Club. Жодних тромбів, жодних серцевих та інших припущень навіть немає. Це недбалість працівників, а далі вже дивитимемося, як розвиватимуться події, – розповіла Катерина.

Близькі блогера вже звернулися за допомогою до адвокатів і склали заяву, яку згодом передадуть до правоохоронних органів.

Трагедія сталася напередодні під час тренування у басейні спорткомплексу в Кропивницькому. Дружина блогера поки що ніяк не прокоментувала його смерть. Про дату та місце прощання з Юрієм сім'я повідомить пізніше.

Юрій Ворожко був одружений і виховував двох дітей – сина й дочку. Напередодні загибелі, 22 лютого, чоловік повідомив, що готується втретє стати батьком. Інфлюенсер прославився у соцмережах своїми відео про допомогу іншим людям. Він знімав ролики вже понад шість років. На його YouTube-канал підписано понад мільйон користувачів.

Фото: instagram.com/sterpulka

Фото: instagram.com/sterpulka

Фото: instagram.com/sterpulka

Фото: instagram.com/sterpulka

Новини по темі: Втрати Блогери