Завантажити ще

Колишня дружина екснардепа Арістова розповіла про його зради та скандальну поїздку на Мальдіви

Колишня дружина екснардепа Арістова розповіла про його зради та скандальну поїздку на Мальдіви
Фото: відеоскриншот youtube.com/Аліна Доротюк

Телеведуча та інфлюєнсер Марина Арістова вперше розповіла про причини розлучення з екснардепом від "Слуги народу" Юрієм Арістовим. В інтерв'ю журналістці Аліні Доротюк Арістова зізналася, що причиною розриву стали зради колишнього чоловіка. За її словами, він мав зв'язок з жінкою, яка була вхожа в їхню родину, а зараз уже кілька років живе за кордоном. Вперше вона дізналася, що чоловік зраджує, три роки тому.

- Мій чоловік дуже змінився, коли пішов у політику. Ніколи не пускайте чоловіків у політику. Нічого хорошого там нема. Немає оточення нормального, немає там дружби. Люди, коли туди потрапляють – у них їде дах. У мене чоловік збожеволів. Перший рік він розгрібав, зашивався на роботі, і ми майже не спілкувалися, а через рік була зрада, бо в політиці – що? У політиці у всіх є коханки. І це "круто". Ти класний хлопець. У тебе є коханка – ти молодець. У тебе немає коханки – ти типу не дуже. Коли я впіймала його на зраді, він мені сказав: "Та хто ти така, що дозволяєш собі мене критикувати? Та я - бог!" Типу, на мене моляться півкраїни дуже шанованих людей, а хто ти? – поділилася Арістова.

Марина уточнила, що ще тоді хотіла розлучитись з чоловіком, але в той період він опинився в реанімації після зараження коронавірусом, і вона його пробачила.

- Ця людина була вхожа в мою родину. Ми товаришували. І коханка ця була недовгий період. Я так зрозуміла, що піймала на гарячому в перші тижні їхнього спілкування. Потім я два місяці розлучалася, він ще з нею погуляв, потім поїхав у реанімацію та кинув її. І я вибачила. І він реально став людянішим, - уточнила вона.

Через пів року телеведуча дізналася, що чоловік знову зраджує з тією ж жінкою, проте розлучення вимагала після того, як вийшла із сімейного бізнесу та зайнялася власною справою.

- У той момент я подумала, що настав час закінчувати. А хто я? Я просто дружина свого чоловіка. А хто він? Вся влада, суди і так далі були за нього. Будемо чесними. Мені на той момент розлучатися було самогубством. Я пішла гола, боса, нікому нічого не довела, що там разом нажите. Він захотів би - він би мене розділ і сказав: "До побачення". І я подумала, що гарячкувати зараз не потрібно, давайте подивимося, що буде далі, – зізналася телеведуча. - Я розумна. Я не соромлюсь. Коли в тебе троє дітей і ти працювала у цьому шлюбі, хотілося б виходити із цього чесно. Я не претендувала на його компанії, заводи, пароплави, але мав свій бізнес. Це все було куплено за декларовані гроші мною. У мене була машина – і все. Я провела нормальний пласт роботи перед тим, як прийшла і сказала: "А тепер ми розлучаємося".

Прокоментувала телеведуча і сімейну поїздку на Мальдіви під час війни, яка викликала скандал у соцмережах.

- Він нічого не вкрав, коли поїхав на Мальдіви. Морально-етична сторона цих c*аних Мальдів - "говно". Але якщо брати корупційну історію, то це взагалі не корупція. Він до політики заробляв гроші, під час політики заробляв гроші, і після політики заробляє. Людина прийшла у політику з бізнесу, - зазначила Марина. - Він був у відрядженні. Ти не знаєш мого чоловіка. Якщо він вирішив, то він вирішив. Я могла сказати "я не їду" і він би поїхав із дітьми, що було б для них дивно. Я просто підлаштовуюсь під обставини, які пропонуються.

Пара офіційно розлучилася 15 січня 2024 року після 13 років шлюбу. І для Марини, і для Юрія цей шлюб був другим. Подружжя має двох спільних дітей, а також спадкоємців від попередніх відносин. Зараз вони з колишнім чоловіком продовжують жити разом на орендованій квартирі, але перебувають у процесі роз'їзду.

Арістовій 38 років. Вона бізнесвумен та телеведуча. Відома завдяки участі у першому сезоні реаліті "Холостяк". Була ведучою проєкту "Успішні в Україні" від espreso.tv та шоу "День.Live" на телеканалі Kyiv.Live.

Новини по темі: телеведучий