28501
0
Завантажити ще

Ведуча 1+1 Наталія Островська знялася для глянцю разом із новонародженою дочкою

Ведуча 1+1 Наталія Островська знялася для глянцю разом із новонародженою дочкою
Фото: viva.ua

Ведуча марафону "Єдиних новин" від 1+1 Наталія Островська знялася для глянцю разом із тримісячною донькою Аґатою та розповіла про те, як справляється з роллю мами. Спільне фото журналістки та її спадкоємиці з'явилося на digital-обкладинці журналу Viva!

- Відчуття, що життя більше ніколи не буде таким, як раніше. Все почалось ще під час пологів. У той момент я зрозуміла свою маму, стала ще більше любити й цінувати її. Тільки сама народивши, ти розумієш, чому мама завжди настільки хвилювалась і оберігала. Зізнаюсь, що перші дні після народження Аґати були найскладнішими. Молока тоді мало було, дитина постійно хотіла їсти і плакала. Це був стрес для нас обох. Зараз я відчуваю неймовірне щастя, коли бачу усмішку Аґати або чую «Агу» з її маленьких вуст, після цього забуваються усі тривоги й негативні новини, - зізналася в інтерв'ю журналу телеведуча.

Спочатку Наталя хотіла назвати дочку Яремією, проте це ім'я не подобалось її чоловікові.

– Спочатку я хотіла назвати донечку Яремією. Але потім відчула, що чоловіку не до вподоби це імʼя і він просто не хоче казати про це, бо боїться засмучувати. Думаю, гаразд, шукатиму за календарними іменинами. Так натрапила на ім'я Аґата і запропонувала Богдану. Він був у захваті. Для нас важливо, що імʼя було співзвучним з прізвищем і по батькові. Також опис характеру імені нам сподобався. Сподіваємось, що обране імʼя для нашої дівчинки принесе їй щастя, – уточнила журналістка.

Островська додала, що після народження дочки її графік дуже змінився, але їй вдається поєднувати роботу та материнство.

- Візьмемо як приклад ранковий ефір. Тепер я просинаюсь на годину раніше - о четвертій тридцять, аби погодувати дитину, підготувати їй молоко і вчасно приїхати на прямий ефір. Між розмовними студіями тепер я обовʼязково маю виділити час, аби зцідити молоко, інакше може бути погане самопочуття. Морозильна камера на каналі вже заповнена молоком для Аґати. Робота мені допомагає емоційно наповнитись і піклуватись про дитину з іще більшою любовʼю. Материнство - надскладна робота, іноді матусям потрібно змінювати обстановку і спілкуватись з людьми, телебачення - ідеальний варіант для цього. Ще хочу сказати, що я не проводжу на каналі цілий день, як думають деякі і пишуть мені, що я кидаю дитину вдома, - наголосила вона.

Про те, що чекає на первістка, Наталія розповіла в соцмережах наприкінці червня минулого року. Телеведуча народила доньку 17 листопада. Журналістка не любить ділитися особистим у соцмережах, проте відомо, що вона понад 10 років у стосунках із чоловіком на ім'я Богдан, три з яких вони живуть в офіційному шлюбі.

Фото: viva.ua

Фото: viva.ua

Фото: viva.ua

Фото: viva.ua

Фото: viva.ua

Фото: viva.ua

Новини по темі: телеведучий діти зірок