Завантажити ще

Руки б не подала: Полякова розповіла, як Винник "кинув" її на 150 тисяч євро

Руки б не подала: Полякова розповіла, як Винник
Фото: instagram.com/polyakovamusic

Співачка Оля Полякова заявила, що ображена на свого колегу Олега Винника. До повномасштабної війни вони записали спільний трек "Длинноногое счастье" і планували презентувати кліп на цю пісню. Певна компанія навіть виділила кошти для відео, і вони зняли дорогий ролик. Проте, за словами зірки, після початку повномасштабного вторгнення Винник просто зник, "кинувши" її на кругленьку суму. За даними Times of Ukraine, йдеться про 150 тисяч євро.

- Я не потиснула б руки Олегу Виннику. Не тому, що він втік чи не втік. Це, знаєте, справа кожного. Хоча, така собі справа. А тому що він мене підставив. У нас з Олегом був спільний трек - "Довгоноге щастя". Це те, що я згодом перетворила на "Чарівні очі", вже мою сольну пісню. Але перед війною ми зробили дуже круте відео, на яке нам під рекламу дуже велика компанія виділила кошти. І ми зняли дуже дороге гарне відео. І коли це все сталося і треба було якось переробляти все це – Олег зник. І я сама за ці кошти вже два роки розбираюся з тією компанією. Тому тобі, Олеже, я б руки не подала, - висловилася Полякова.

Артист зник із соцмереж та медіапростору у квітні 2022-го. Оля Полякова в інтерв'ю "ЖВЛ" згадувала, що Вінник має серйозні проблеми зі здоров'ям. Пізніше представник співака підтвердив журналістам, що той перебуває на лікуванні у Німеччині. Сам Винник порушив мовчання, давши перше інтерв'ю з початку повномасштабного вторгнення у червні минулого року. Співак сказав, що виїхав з України до Берліна 26 лютого і не вважає за необхідне пояснювати, яким чином. Винник сказав, що тяжко хворів, але на що саме - не уточнив.

Новини по темі: Оля Полякова Олег Винник