13 червня
Завантажити ще

Нікіта Добринін вперше розповів про нові стосунки після розлучення

Нікіта Добринін вперше розповів про нові стосунки після розлучення
Фото: instagram.com/nikitadobrynin

Телеведучий та блогер Нікіта Добринін вперше після розлучення заговорив про нові стосунки. В інтерв'ю програмі "Люкс ФМ" шоумен спростував, що має зв'язок із блогеркою Чарою Хорив, з якою йому приписували роман. За словами Нікіти, їх пов'язує лише дружба. Добринін також зазначив, що його нова обраниця непублічна людина:

- У мене немає з нею (Чарою. – Авт.) роману. У нас із нею прекрасне дружнє спілкування, і мені це приємно. Зараз моє серце не вільне. Вона (нова дівчина. – Авт.) займається зовсім іншим. Я радий, що вона не з моєї, не з публічної галузі, – уточнив шоумен.

Добринін додав, що його дворічний син Лев ще не знайомий з його новою коханою, оскільки не потребує цього. Але не виключає, що знайомство неодмінно відбудеться в майбутньому, якщо їхні стосунки перейдуть на більший рівень.

- Якщо я розумію, що це надсерйозні стосунки, то я з радістю знайомитиму з Левом. Поки що ще не знайомив, - пояснив шоумен.

Раніше Нікіта Добринін був одружений з переможницею реаліті-шоу СТБ "Холостяк-9" Дашею Квітковою, в якому брав участь. Пара продовжила зустрічатись після фіналу проєкту. Через рік вони офіційно оформили шлюб, а у серпні 2020-го зіграли весілля на березі Дніпра. Подружжя розлучилося у червні 2023 року. У розмові з Аліною Шаманською шоумен відмовився називати причину розставання пари, але уточнив, що в якийсь момент вони виявили, що їхні цілі та цінності у житті не співпадають.

Новини по темі: телеведучий Відносини