Завантажити ще

Огнєвіч впевнена, що Єфросиніна та Полякова обговорювали саме її у випуску "Дорослих дівчаток"

Огнєвіч впевнена, що Єфросиніна та Полякова обговорювали саме її у випуску
Фото: instagram.com/zlata.ognevich

Скандал між Златою Огнєвіч та Машею Єфросиніною з Олею Поляковою, схоже, досі не вичерпано. В інтерв'ю KP. UA Огнєвіч зізналася, що після публічних коментарів артисток не спілкувалася з ними, але впевнена, що у випуску "Дорослих дівчаток" йшлося саме про неї.

– Так, я все бачила та чула. З Машею після цього я не спілкувалася. Можу сказати точно, що у своєму обговоренні у блозі на Ютубі Маша та Оля привели слово у слово мою фразу. І було зрозуміло, про кого йдеться та кого обговорюють. А коли я побачила відео, в якому Маша каже, що вона не мене мала на увазі, це у мене викликало посмішку, – зауважила Злата.

Виконавиця пояснила, що в нашумілій сторис Instagram зверталася до артистів, які повернулися в Україну тоді, коли в країні стало "більш-менш спокійно".

- Я взагалі вважаю, що всім нам потрібно бути мудрішими і толерантнішими один до одного. Я у своєму сторіс зверталася до артистів, які поїхали, десь зникли, мовчали, а потім почали повертатися, коли стало зрозуміло, що все більш-менш спокійно. І я не думаю, що за це на мене варто ображатись.

Огнєвіч також зазначила, що не любить брати участь у сварках, тому подібних скандалів із нею раніше не виникало.

– У мене не було такого досвіду. Якщо я з кимось закінчую спілкування, то закінчую остаточно. І роблю свої висновки.

Мова йде про епізод програми, де Єфросиніна та Полякова звинуватили в лицемірстві артистку, яка нібито спочатку розкритикувала їх, а потім просила підтримати у соцмережах. Хоча ім'я Огнєвич зірки не назвали, з їхніх коментарів глядачі зробили висновки, що йшлося саме про Злату. А все тому, що у програмі Полякова навела фразу, опубліковану Огнєвіч у сторис: "Бачу, як поїхали до бійців із концертами зірки, які були майже півроку за кордоном. Як то кажуть – краще пізно, ніж ніколи. Дякую, що дали нам відпочити. Сарказм”.