28501
0
Завантажити ще

Наомі Кемпбелл позувала для глянцю з жакетом у руках від українського бренду LITKOVSKA

Наомі Кемпбелл позувала для глянцю з жакетом у руках від українського бренду LITKOVSKA
Фото: Tim P. Whitby/Getty Images

Британська супермодель Наомі Кемпбелл знялася для березневого номера британського журналу Elle з жакетом від українського дизайнера. Зірка подіуму позувала в чорній пишній сукні Torisheju, тримаючи в руках жакет від LITKOVSKA. Про це повідомляється на сторінці бренду в Instagram.

Жакет KIKIMORA з колекції REBIRTH, рукав якого прикрашений копицею сіна, був аперше представлений на тижні моди у Парижі у вересні минулого року.

- У житті є здатність зробити повне коло, нагадуючи нам, що кожен крок, який ми робимо, зрештою повертає нас туди, звідки ми почали, але з глибшим розумінням і мудрішим серцем. Я вдячна за початок цього року із обкладинки березневого номера журналу Elle. Моя перша обкладинка журналу була з Elle UK ще 1985 року, коли мені було лише 15 років. Таке враження, що минуло життя, а ми все ж таки тут, все ще творимо чари разом! - зазначила в Instagram Кемпбелл.

Художник-модельєр Лілія Літковська заснувала свій бренд Litkovskaya у 2009-му. Через 4 роки дизайнерка увійшла до списку Vogue Talents, як одна з найперспективніших молодих дизайнерів світу. У 2013-му її бренд дебютує на міжнародному ринку, провівши показ у рамках паризького тижня моди.

Фото: instagram.com/litkovska_official

Фото: instagram.com/litkovska_official