28501
0
Завантажити ще

Помер засновник гурту Boney M і автор хіта Daddy Cool Френк Фаріан

Помер засновник гурту Boney M і автор хіта Daddy Cool Френк Фаріан
Фото: Florian Seefried/Getty Images

Німецький музичний продюсер, засновник попгурту Boney M Френк Фаріан помер у віці 82 років. Артиста не стало у його будинку в Майамі. Новину про смерть Френка Фаріана підтвердила його агенція виданню Daily Mail.

Причина смерті музиканта не називається. Відомо, що у 2022 році в артиста були проблеми із серцем, він пережив операцію із заміни серцевого клапана.

Френк розпочав музичну кар'єру у 70-х як сольний артист, проте пізніше створив попгурт Boney M, який потрапив у світові чарти з піснями Daddy Cool, Ma Baker, Rasputin та Rivers of Babylon. В 1988-му артист створив попдует Milli Vanilli, а також працював з такими артистами, як Стіві Вандер, Міт Лоуф і Теренс Трент Д'Арбі. У 1995 році він продюсував дует La Bouche, чия пісня Be My Lover також очолила хіт-паради у багатьох країнах. Фаріан донині вважається найуспішнішим німецьким поп-продюсером, який продав понад 800 мільйонів платівок по всьому світу.

У 2008 році Френк розійшовся зі своєю обраницею, колишньою моделлю Чиней Оньевенджо. Від цих стосунків у нього є три дочки. Він також виховував сина. У 2012 році музикант зізнався в інтерв'ю, що зустрічається з найкращою подругою екскоханої на ім'я Енджі, якій на той момент було 28 років.

Новини по темі: Втрати музиканти