28501
0
Завантажити ще

Помер актор серіалу "Беверлі-Хіллз" Девід Гейл

Помер актор серіалу
Фото: instagram.com/davidggail

Американський актор Девід Гейл, який зіграв у серіалі "Беверлі-Хіллз, 90210", помер у віці 58 років. Про те, що артиста не стало, у соцмережах підтвердила його сестра Кеті Колменарес. Причина смерті Гейла не називається.

- У моєму житті не було жодного дня, коли б ти не був на моєму боці, завжди мій напарник, завжди мій найкращий друг, готовий протистояти будь-кому і будь-чому разом зі мною... Я міцно триматиму тебе кожного дня у своєму серці. Ти чудова, любляча, дивовижна людина, за якою я сумуватиму кожну секунду назавжди. І по-іншому ніколи не буде, - зазначила сестра актора у соцмережі..

Девід Гейл розпочав акторську кар'єру у середині 90-х. Він зіграв роль Стюарта Карсона - сина багатого бізнесмена та нареченого Бренди Волш у серіалі "Беверлі-Хіллз, 90210". Але його найбільшим успіхом на телебаченні була роль доктора Джо Скенлона у серіалі "Головний госпіталь", в якому він знімався з 1999-го по 2000 рік. Його також знають за ролями у серіалах "Робін Гуди" та "Саванна". У актора залишилися дружина та троє дітей - Байлен, Кейт та Вайятт.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Katie Colmenares (@colmenareskatie)

Новини по темі: Актори Втрати