28501
0
22 квiтня
Завантажити ще

Помер актор "Джентльмен-шоу" Євген Хаїт

Помер актор
Фото: instagram.com/evgeniy_hait

Одеський актор та письменник-сатирик, учасник популярного у 90-х проєкту "Джентльмен-шоу" Євген Хаїт раптово помер у неділю, 21 січня, на 58-му році життя. Причиною смерті артиста стала зупинка серця. Про це повідомив у Facebook друг і колега Хаїта, депутат Одеської міської ради Олег Філімонов.

- Друзі! Сьогодні вранці пішов із життя наш друг, письменник сатирик, драматург, поет, блогер, продюсер, людина, з якою ми товаришували та працювали з 1986 року, Женя Хаїт. Серце зупинилося, хоч на серці він ніколи не скаржився. І запанувала порожнеча. Пишу і до кінця не розумію, що сталося, – зазначив Філімонов.

Прощання із шоуменом пройде у фойє Одеської кіностудії, а поховають Хаїта на Таїровському цвинтарі в Одесі. На сторінці артиста в соціальній мережі Instagram також з'явився пост про його раптову смерть.

- Сьогодні не стало Жені. Блискавично. Незбагненно. Безкінечно боляче. Усі, хто був хоч трохи знайомий із Женею, знають, що він дуже тонкий, чуйний, дбайливий, добрий – до своїх. Був. Він нескінченно любив життя. Був неймовірно талановитий, веселий, світлий, винахідливий, ніжний, непокірний, норовливий… Це не все. Але більше, ніж це все - він був розумний. Мудрий. Він завжди бачив, відчував і знав більше за інших. Женя був незвичайний. Здається, це найкраще слово. Незвичайний. Пам'ятаємо. Кохаємо. Сумуємо, - сказано у публікації.

Хаїт був учасником команди КВУ Одеського державного університету (зараз Одеський національний університет імені І.І. Мечнікова). З 1991 по 1999 рік був актором та художнім керівником "Джентльмен-шоу" на телеканалі "Інтер", а пізніше працював сценаристом у шоу "Голі та смішні".

Фото: instagram.com/evgeniy_hait

Фото: instagram.com/evgeniy_hait

Новини по темі: Втрати Актори