16 червня
Завантажити ще

Концерт "ТНМК" у Словенії зірвали через скарги росіян

Концерт
Фото: instagram.com/tnmkongo

Концерт гурту "ТНМК" у Любляні зірвали через скарги росіян. Власник клубу, в якому 16 січня мав відбутися концерт колективу, за кілька годин до початку виступу почав ображати музикантів і відмовився надати гурту майданчик. За словами артистів, причиною цього стала російська пропаганда, яка активно працює у країні. Про це вони заявили в Instagram.

- Власник клубу все погодив, але на етапі фінальних погоджень почав дивно поводитися: то звинувачував нас, що райдери якісь не такі, інформацію якусь не відправили. Потім почав ставити умови й ображати, що ми не професіонали. У день концерту він зателефонував і повідомив, що його не буде, бо ми – неонацисти. Дізналися згодом, що у Любляні активно діють російські пропагандисти. Вони бойкотують усі українські мітинги, роблять усе можливе, аби українські івенти скасовувалися, – заявив у соцмережах директор гурту Святослав Румежак.

Колектив намагався переконати власника клубу не зривати виступ, проте той не погодився, заявивши, що "музиканти агресивно налаштовані, а він - за мир". У результаті завдяки українській діаспорі в Любляні групі вдалося знайти іншу залу, де їм дозволити виступити безкоштовно.

- Ми дійсно намагались домовитись із майданчиком, пропонували виконати їхні умови і що будемо акуратні у формулюваннях, але все дарма. Власник клубу не погодився і скасував з “аргументом”, що ми агресивно налаштовані, а він - за мир. Оперативно почали шукати вихід із ситуації. Завдяки нашій колезі ми отримали зал безкоштовно, - йдеться у пості гурту.

За кордоном не вперше скасовують чи зривають концерти українських виконавців після початку повномасштабної війни. Раніше шанувальники "русского мира" зірвали концерт "ВВ" у Німеччині, а колективу "Жадан і Собаки" заборонили збирати гроші для ЗСУ в Італії.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Танок на майдані Конґо (@tnmkongo)

Новини по темі: Концерти ТНМК