20 червня
Завантажити ще

Нові серіали на ТБ: Петрожицька знову з Бокланом, а Гришина – з Єгоровим

Нові серіали на ТБ: Петрожицька знову з Бокланом, а Гришина – з Єгоровим
Фото: ICTV2

Якщо вам замало для культурного дозвілля українських кінопрем’єр в кінотеатрах, то пропонуємо вам новинки, які можна переглянути, не відходячи від телевізора.

15 січня ТЕТ презентував ситком «Якщо чесно». Молоду закохану пару у цій романтичній комедії грають Ігор Ласточкін та Дар’я Петрожицька, а Станіслав Боклан з дружиною Наталією Кленіною – батьків героя Ласточкіна.

На каналі «1+1 Україна» готують новий сезон серіалу «Мольфар». Виконавець головної ролі, 54-річний Євген Волошенюк, нині в ЗСУ, але командування відпускало актора на зйомки.

Про інші кінопрем’єри – у добірці KP.UA

«Ціна втечі»

Де і коли: 19 лютого на «1+1 Україна»

Головна героїня Марта з дитинства жила у прийомних батьків, а про свою біологічну родину нічого не знала. Її єдиною опорою і надією стала вчителька, яку Марта вважала своїм янголом-охоронцем. Коли проти волі Марти прийомні батьки вирішили видати її заміж за некоханого чоловіка, вона зважується на втечу. Цей сміливий крок стає для дівчини можливістю розпочати нове життя.

У ролях: Анна Іванова, Валерія Ходос, Віталій Салій, Олександр Третяченко.

«Перевізниця»

Де і коли: у лютому на СТБ

За сюжетом, з початком повномасштабної війни психологиня Лідія залишається в Україні та стає перевізницею для людей, які змушені покинути свої домівки у гарячих точках та їхати у безпечніші місця. Так розпочинається 10-серійна українсько-європейська стрічка «Перевізниця», головну роль в якій грає Анастасія Карпенко.

- У кожному герої є часточка мене, моїх знайомих, рідних, близьких, друзів. В першій серії прототипами героїв стали мої знайомі, у четвертій – мій близький друг, - розповідав в інтерв’ю KP.UA шоуранер та режисер стрічки Євген Тунік. - Але все-таки герої «Перевізниці» - це художні образи. Наша історія про те, як змінюються люди під час війни, як їх змінюють події, в яких ми зараз всі живемо. Я не ставив за ціль відображати події, які ще надто болючі, мені здається, ще не час. Ми не акцентуємося на тому, щоб занурити глядача у страшні трагедії. Ми розповідаємо історії про людей, які живуть в Україні під час війни.

Також у ролях: Ігор Колтовський, Катерина Григоренко, Надія Левченко, Христина Федорак, Віктор Жданов, Олександр Яцентюк, Олеся Островська, Лариса Руснак, Михайло Дзюба, Дарина Федина.

«Розтин покаже-3»

Де і коли: у лютому на ICTV2

Події нового сезону відбуваються у знайомому нам поліцейському відділку. Слідчий Олег Гончар (Артемій Єгоров) розслідує складні заплутані злочини, а судмедекспертка Яна Гончар (Ольга Гришина) аналізує дії вбивць, маючи головний доказ – тіло жертви. Хто не в курсі, Олег та Яна – колишнє подружжя. І, як натякають творці стрічки, почуття між ними ще не згасли.

Допомагатиме їм новий працівник відділку Свят. Новий експерт зʼявиться у серіалі замість вундеркіндера-лаборанта Ростика, який відправився бійцем на фронт. Так само, як і виконавець ролі Михайло Досенко – актор нині захищає країну на фронті.

У третьому сезоні також зіграли Тарас Цимбалюк, Ігор Портянко, Ольга Атанасова, Сергій Деньга, Федір Гуринець, Яків Кучеревський, Костянтин Октябрський.

«К.О.Д.»

Де і коли: весною на СТБ

За сюжетом, «К.О.Д.» (Криміналістичний Оперативний Департамент) - це новий спецпідрозділ поліції, який сформувався з найкращих фахівців агенції ОСА та водної поліції (серіали «Слід» та «Водна поліція»). А також - назва програми, створеної на базі штучного інтелекту, яку підрозділ використовує у своїй роботі. «Код» за секунду аналізує об’ємні масиви різноманітної інформації, полегшуючи цим роботу слідчих.

Історія нового спецпідрозділу починається з розслідування низки резонансних вбивств іноземних громадян, які сталися одночасно на Закарпатті та у Києві.

У ролях: Тетяна Кравченко, Борис Георгієвський, Олексій Суровцев, Альбіна Перерва, Ірина Мордусенко, Олександр Форманчук, Олександр Боднар, Олена Вознесенська, Ілля Пономаренко, Роман Муленко, Міла Римар, Богдан Рубан.

«Холод»

Де і коли: весною на 2+2

16-серійний детектив про слідчого Максима Холода, донька якого чотири роки тому зникла за загадкових обставин. Так і не розкривши справу, Холод впадає у відчай, щодня топить горе у чарці, а від фатального кроку його рятує лише робота. Все зміниться, коли до розслідування приєднається лінгвокриміналіст Олександра Косович, яка віртуозно вираховує злочинців за вимовою, почерком і стилем листування. Маючи єдину зачіпку - останню записку його доньки, Косович спробує розплутати справу, у якій кожен намагається приховати свої таємниці.

У головних ролях: Олександр Яцентюк, Евеліна Юкова та Єва Шевченко-Головко.

Холода зіграв зірка «Памфіра» Олександр Яцентюк. Фото: 2+2

Холода зіграв зірка «Памфіра» Олександр Яцентюк. Фото: 2+2

«Просто Надія»

Де і коли: весною на СТБ

Це 24-серійна історія про маму трьох дітей, яка через початок повномасштабної війни заради безпеки родини змушена покинути свій дім. В складний час, без підтримки чоловіка та грошей, вона переїжджає в інше місто, де починає нове життя та робить перші кроки до здійснення своєї мрії - стати успішною пекаркою-кондитеркою.

У головних ролях: Зоряна Марченко, Артемій Єгоров та Сергій Кисіль.

«Хід коня»

Де і коли: весною на 2+2

Оперативника Максима Ніконенка звинувачують у вбивстві, якого він не скоював. Опинившись у колонії, Макс прокручує кожну секунду свого минулого, аби знайти відповідь, хто й навіщо його підставив. Але доля готує йому новий віраж та нову загадку - «невідомий рятівник» доклав чимало зусиль, щоб витягти Макса на свободу. Ніконенко намагається зрозуміти, хто він та який у нього мотив.

У головних ролях: Павло Москаль, Анатолій Пашинін, Володимир Заєць, Олексій Череватенко, Олексій Горбунов.

«Кришталеві джерела»

Де і коли: весною на СТБ

За сюжетом, 32-річна викладачка дитячої хореографії Ліза Кохач дізнається, що має стати опікункою 10-річної племінниці Нелі, про яку нічого не знала. Ліза опиняється у великому і занедбаному будинку на березі мальовничого озера «Кришталеві джерела», який має дістатися майбутньому опікуну. Але виявляється, на будинок, як і на опікунство, є ще один претендент – дядько Нелі Михайло Столяр. Боротьба за племінницю зводить їх під одним дахом.

У головних ролях: Катерина Варченко, Сергій Стрельніков, Марія Мархай, Вікторія Литвиненко, Руслан Мірошниченко, Сергій Кучеренко.

Катерина Варченко та Сергій Стрельніков у стрічці «Кришталеві джерела». Фото: СТБ

Катерина Варченко та Сергій Стрельніков у стрічці «Кришталеві джерела». Фото: СТБ

Підписуйтесь на наші Телеграм та Facebook